Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Mikor unjatok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Mikor unjatok meg mindig ugyanazt megkérdezni?

Figyelt kérdés
Minden nap ugyanazok a kerdesek a kategóriában. Mire számítotok mikor 50edjére írjátok ki ugyanazt?? Sose lesz vége az incelhisztinek?
márc. 31. 09:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Nincs életük.
márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Pontosan az a lényege a próbálkozásaiknak, hogy "beijesszék" a csajokat, hogy jujj de rossz lesz egyedül.


Az nem esik le nekik, hogy egy olyan világban élünk, ahol a nők maguktól választják a 4B mozgalmat.

márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi az a 4b?
márc. 31. 09:18
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha nekünk is jut végre egy csinos nő.
márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Azt hiszik megváltozik egyszer a világ, és pocakos csóró luzereknek is “jár” majd csinos nő. 😀
márc. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A 4 meg 5os válaszoló nem ugyanaz véletlenül? Xdd
márc. 31. 09:38
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

4B mozgalom Koreából ered, de kezdi megvetni a lábát mindenhol.


A lényege, hogy sztrájkolnak a nők.

Nem randiznak férfiakkal, nem házasodnak férfiakkal, nem szexelnek férfiakkal, nem szülnek gyereket férfinak.


Ez a négy b, ami mind B betüvel van a koreai nyelvben.

márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7# mondjuk ez is fura...
márc. 31. 09:48
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Bár sok dologgal egyetértek, amit az incel közösség hangoztat, sok esetben az ismerkedés, az emberi kapcsolatok alapvető íratlan szabályait, "törvényeit", a jelen lévő kettős mércéket jól látják, de rosszul vonják le a következtetést.


Alapvető hiba a gondolatmenetükben ez a "nekem jár"/"nekem jutnia kell". Senkinek semmi az égvilágon nem jár. Attól, hogy valaki jó ember, a világ nem fog vele jól bánni.


Az sem teljesen jó taktika, hogy önreflexió nélkül kijelentik, hogy "a világ a hibás a sikertelenségemben". Már ez a mondat is egy paradoxon - a te sikertelenségedért te vagy legalább 50%-ben a felelős. Ami nem azt jelenti, hogy ne kaphatnának ezek az emberek segítséget, ha szükségük van rá, de érdemes lenne kérni, nem pedig hagyni, hogy rácsavarodjon az elme ezekre a nonszensz "nincs velem semmi baj, csak köcsögök a nők" mantrára.

Mert ez ugye NAGYON könnyű.


Eljárni önismeretbe, pszichoterápiára, pszichoanalízisre, esetleg pszichodráma csoportba, ilyesmi helyekre, na az nehéz. Jól választani randipartnert, az nehéz. Igaz barátságokat kialakítani, és azokat ápolni, fenntartani, az nehéz. De ha felteszed a kezedet, hogy "én mindent megpróbáltam, de engem MINDNEKI csak bánt és kihasznál", az tutira nem vezet sehová sem.


Ez olyan, mint a munkahelyre panaszkodás.

Ha folyton hőbörögsz, hogy milyen tökkelütöttek a kollégák, akik melletted dolgoznak a szalagnál/pultban/irodában/rendelőben - bárhol -, de mondjuk ha szalagmelóról van szól, akkor bár negyedévente indul csoportvezetői képzés a cégnél, te sosem jelentkezel rá, akkor ez innentől nem a világ baja, hanem egyedül a tiéd.

Azzal sincsen semmi gond, ha nem akarsz csopvez lenni, csak akkor ne legyen állandó téma a kollégák szidása. Hanem legyen az az álláspontod, hogy "nekem ez így jó, a fülesemet bedugom munkaidőben és nem kell hallgatnom a hülyéket", kapom érte a pénzt, és ennyi, én már így jól vagyok.


Saját barátaimnak is meg szoktam mondani ha kérdezik a véleményemet, hogy valószínűleg még nem fáj eléggé, ami történik veled, mert ha fájna, már változtattál volna.

márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

#7: koreai durván patriarchális társaság. A nemi erőszakért a férfit ellehetetlenítik, a nőt odáig kirekesztik hogy munkát se adnak neki se szolgálják ki semmivel, sajnos a nőbántalmazási ráta magas, munkát se igazán találnak mert attól félnek elmegy majd szülni, szimplán egy alacsonyabb rendű állampolgár.

Ebben érthető, hogy nem akar még ennél is jobban kiszolgáltatott lenni gyerekekkel, na meg ha így kezelik őket a férfiak, érthető hogy le se akarnak feküdni velük. Úgyhogy ott azért kicsit más, mint Nyugaton.

De biztosra mondható, hogy az internet, a választás sokasága, hogy a férfiakat piedesztálra emeljük és növeli az egót, hogy minél több nővel fekszenek le (és ez sok megcsalás alapja) és úgy neveljük, hogy felnőtt korára képtelen kimutatni az érzéseit és értelmesen kommunikálni, a nőt meg nyugtatjuk a "majd jön másik, mindenki lecserélhető" gondolatmenettel vígasztaljuk, ez nagyon nem tesz jót a párkapcsolati dinamikának Nyugaton. De ettől max sokan kiégnek, de nem lesz olyan nagy a 4B mozgalom, még ha felüti is a fejét, a szexualitás szabadsága mozgalom elterjedése miatt.

márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!