Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tök motiválatlan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tök motiválatlan, ha ismerkedésről van szó?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy szó szerint az a réteg csak kíváncsi rám, akik nem az én szintemen vannak, hanem az alatt. Lejjebb adtam az igényeimből - nem mintha lett volna más választásom - és elmentem életem első randijára és egyáltalán nem volt jó élmény, nem nem csak amiatt mert nem tetszett a randipartnerem, még csak meg sem adták a tiszteletet amit megérdemlek, lefárasztott csak. Azóta megalkuvásból próbálkoztam tovább, de hiába, engem ez a szint nem mozgat, teljesen meh. Nem is értem azt aki ezt szokta javasolni, az próbált már csókolózni olyannal, aki nem tetszett neki? Vagy szexelni? Nálam ez nem megy.

márc. 31. 10:27
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:
50: Hát akkor ne érdekeljen, mert erre nem fogok válaszolni. Inkább elnézném, hogy egy olyat savaznak a kérdésem alatt, aki még azt is kétségbe vonja, hogy megérdemlem-e a tiszteletet, minthogy egymást fikázzák a fizetésük miatt.
ápr. 1. 18:44
 52/53 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos igen.

Sok a hozzászólás, nem olvastam mind végig.

A követelmények szinte teljesíthetetlenek.

Én már egy idősebb 50 plusszos mókus vagyok, de társat keresek, elmondom, hogy mit tapasztalok.

A diploma, a nők 80%-ánál követelmény.

Legyen hozzá jó munkahely, jó fizetéssel.

Legyél sármos, sportos, jóképű, jó kiálású, minimum 180 magas.

Súlyfelesleg ne legyen 1 deka sem. Pocak zéró tolarenciás.

/Ez egyébként molett hőlgyeknél is kitétel./

Milyen érdekes ez nem. ????

Hiányzó fogad, tömött fogad, fogpótlásod nem lehet.

A hajad olyan legyen, mint Jasson Momoáé.

Ha kopaszodsz, őszülsz, az már bizony problémás.

Na meg az öszkép.

Legyél jóvágású, csinos, sármos, szép arcú, bababőrű.


Tehát egy szóval jellemezve, legyél tökéletes, és akkor talán kaphatsz átlagos jó megjelenésű nőt.

Jó nő, szép nő, nagyon csinos nő ????

Arról már nemis beszélek.

Ők teljes mértékkel megközelíthetetlenek.

Ahogy a 40 éves szűzben mondta az ipse;

"Én annyira tisztelem a nőket, hogy a közelükbe sem megyek."

Na ez a helyzet manapság.

ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Ne is add lejjebb! Majd eljön egy olyan, aki tetszeni fog.
ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!