Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkeresésben mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésben mennyire számít manapság férfiként 30 évesen az, hogy saját lakásom legyen?

Figyelt kérdés
Könnyebbé teszi a dologot vagy sem?
márc. 31. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem teszi könnyebbé, ha egyéb gondok vannak veled.
márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Picit gondold át a helyzetet.


Mi jobb egy kezdődő párkapcsolatban, ha fel tudod hívni magadhoz a kiszemelted és kettesben tudtok lenni, avagy szerinted az a jó, ha szülőket, lakótársakat kerülgetve jön fel hozzád? Nekem férfiként is sokkal kellemesebb az elöbbi.

márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként régen hogyan oldották ezt meg az emberek? Vagy mondjuk olyan országokban, ahol ugyan nem annyira magas a bérekhez képest az albérlet, viszont a lakásárak, igen? Szerintem nem teszi könnyebbé a dolgot, ennyi erővel 30 évesen a nőnek is lehet saját lakása és akkor megvan oldva a dolog. Vagyis pontosabban meglenne, mert gondolom majd ki lesz találva más, hogy akkor miért nem vagy elég jó neki.
márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Ismerek olyan pasit akinek nem jön össze kapcsolat, lakása van, ki van tesizve, jó a humora.

Ennyit számit a gondolkodásod, a mentalitásod.

Nekem volt exem aki magas volt, jóképű és diplomás.

Elhagytam mert ő nem tudott elköteleződni, nem tudott udvarolni , és valahogy mégis főnyereménynek látta önmagát és ez sugárzott róla.

márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon nagy előny ha kitudod használni, de cseszheted ha egy Nógrád megyei zsákfaluban egy két kivételtől eltekitnve, és elfogadható állapotban van a kecó.

Nekem is van ház, Budapesthez közel de szép helyen vidéken, én csinálok minden szakmunkát, fel kell újitani, úgyhogy nem csilivili, a szoba ahol vagyok az jó a többiben épitkezéses állapotok vannak, erre biztos hogy húznák a szájukat. Autó is van, 2005-ös, én szeretem, vezettem új autókat és nekem sokkal többet nem tudtak nyújtani úgyhogy csak azért hogy villogjak vele nem fogok másikat venni, ráadásul ennek már kiismertem a nyűgjeit és sok mindent otthon megtudok rajta oldani.

márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!