Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért offolt ki egy mamahotele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért offolt ki egy mamahoteles csaj azért mert én is mamahoteles vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor rákérdeztem, akkor semmi érdemlegeset nem mondott. Előtte viszont mondta, hogy ez így neki nem megy, mert nem elég privát a dolog. Ebből gondolom, hogy azért offolt ki mert itthon élek a szüleimmel, mint ő.
márc. 31. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Mert a nők már csak bele akarnak ülni a pasi által biztosított jólétbe.
márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Mutattál ambíciót arra, hogy el akarsz költözni?

Felvázoltad, hogy milyen terved van az önállósodásra?


Mert ha a csaj már lépni akar otthonról, de te így elvagy, akkor talán ezért tűnhetett el.

márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy kb másfél év és veszek egy lakást, igaz csak 20-22m forint fele, szóval nem luxi, de erre telik.
márc. 31. 17:46
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Mert neki nem mamahoteles férfi kell.
márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát, de ő is mamahoteles és tudja, hogy nem megy úgy pikk pakk egy lakás vásárlás manapság. Jóval kevesebbet keres mint én pl., ő egy ápoló és pedig egy üzemvezető helyettes.
márc. 31. 17:47
 6/28 anonim ***** válasza:
38%
Mennyi a fizetésed?
márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
630e nettó, ezért is tudok jövőre lakást venni. Hitelt simán kapok és fizetni is tudom, plusz addigra lesz kb 12-14m ft önrészem.
márc. 31. 17:49
 8/28 anonim ***** válasza:
30%
Másfél év, ő egy hónap alatt talál egy szerencsétlent akihez bebútorozhat. Férfiakra nem várnak, vagy most van amid van vagy nincs. Egyszerűbb és izgalmasabb neki válogatni a további jelentkezők közül.
márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
8 - 1 hónap alatt sose költöznék össze senkivel se. :D 3-4 hónap után esetleg, ha jól megy minden. De igen, van abban valami amit mondasz.
márc. 31. 17:54
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha vannak nálad jobb partik akkor nyilván olyat fog választani.
márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!