Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ha elmondanám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha elmondanám, hogy egy jól felszerelt full extrás sátorban élek egy tanyán, az "red flag", vagy még belefér?

Figyelt kérdés

Nem akarok albérletre fizetni, de mondjuk 1-2 millióért vennék egy sátort mindenestül és egy szántóföldet és onnan élném az életem pl távmunkás programozás


30F


márc. 31. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel. Én sokmindent el tudok képzelni lakóhelyemnek, de egy sátrat pl nem. Legfeljebb nem költöznék össze veled, távkapcsolat.
márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Ház kell nekik, valami trendi agglomerációban.

Én tudok amúgy zártkertet 1,5 millióért, nincsenek romák, Bp 60 km. Van rajta kis ház amit lehet bővíteni, jobban jársz. 1 misi kb a kútfúrás de víz az amúgy is kéne a jurtába is, 300-ból bennt van az áram, hálózatról és nem kell napelemmel meg akksikkal sz.pni.

Becsajozni ezzel sem fogsz, de jobban jársz.

márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

De akkor már miért nem mobilház?

Ismerek olyat, aki így él.

Én nem tenném, de jobban meg tudom érteni, mint egy sátrat.

márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
#4 szerintem tökéletes a mobilház, konténerház. Sátorba aligha megy veled nő. Legfeljebb valami igénytelen hippi.
márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Húzzák a szájukat mindenre, van miből válogatniuk ebből az látszik. Mondjuk a sátor tényleg hülyeség.
márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
#6 Na de képzeld el, te élnél egy sátorban hosszú távon? Most vonatkoztassunk el a nemtől. Szerintem a férfiak 90%-a is visszautasítaná ezt az opciót.
márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Akkor már legalább egy konténerhazat vegyél...
márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem red flag, csak más életet élünk, nem illünk össze.
márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Kizárt.
márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!