Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért lehet egy fiúnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Az miért lehet egy fiúnál, hogy beszélgetek vele chaten, aztán lelép közben és 1 vagy több óra múlva válaszol? Nálatok is van ilyen hogy a másik fél közben lelép?

Figyelt kérdés
Általában nem vagyunk azonos időben elérhetők és órák telnek el a válaszainak közt. A válaszai kifejtették nem rövidek csak nem értem miért van ez
márc. 31. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyit gondolkodik a válaszon.
márc. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is ezt csinalom folyton lanykent. Van kozben dolgom . Csak ennyi
márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Van, hogy én is ezt csinálom. Nem fogom bejelenteni, hogy "megnézek egy filmet" vagy "megyek elmosogatok" vagy nem tudom én micsoda. Nem vagyok a telefonhoz nőve, nem szeretem sokáig nyomogatni...
márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább neked 1 vagy több óra múlva válaszol. Nekem már 3 napja nem írt vissza a "csajom".
márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert nem tisztel. Esetleg előkerült a nr.1.!


Vagy csak akadozik neki a net. Ezért nem kéne csetelgetni, nem hatékony. Nem is személyes

márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Srácként ugyanez van velem is. Annyi az egész, hogy mindig van más dolgom, nem a telón függök, és ha nem egyből válaszol, akkor visszamegyek a hobbimhoz/tanuláshoz és írok amint látom, hogy írt. De eltelhet idő közben az tény. Ha egyből ír, akkor más a helyzet, akkor maradok, amíg kell.

23F

ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem pl valamiért nem mindig jelentkeznek az appok új üzenetnél hiába van bekapcsolva hogy azt tegye😂
ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
19L btw
ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet nincs okostelója, ezért ír később, részletesen.
ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!