Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie?

Figyelt kérdés
Munkahely kizárva ,neten nem a legjobb de akkor mi a jó? Másnak is ilyen nehezen megy a párkereses?
ápr. 3. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Nekem simán ment. 4 találkozó, abból 1 alkalmatlan volt bármire is, 3 kapcsolatot szeretett volna és ebből a háromból 1 lett az, aki a párom. Oké, mondjuk nő vagyok.
ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Aki be van falazva a házába, az minden bizonnyal együttérez
ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Grizesteszta ***** válasza:
82%

Másik kérdésre írtam, de bemásolom, releváns.


'Én bárhol ismerkedem, de nem társkeresési célból, mert kapcsolatban élek. Viszont amikor 2 éve kiléptem a házasságomból, akkor regeltem társkeresőkre és ott sokat ismerkedtem. Szerintem ez tök OK, mindenki ezért van ott, nagy a merítési lehetőség, gyorsan lehet szelektálni, ha írásban , telefonon szimpatikus, akkor gyorsan lehet találkozni. Csak olyanokkal ismerkedtem, akik közeliek voltak, hiszen nem távkapcsolatot kerestem,és tényleg sok emberrel találkoztam. Más kérdés, hogy olyan férfivel élek, akivel az utcán botlottunk egymásba, pont jókor, mert már éppen közelebbi kapcsolat készülődött a netről.:)


Szóval, ha nincs komoly baráti-ismerettségi köröd ill. nem jársz el sok programra barátokkal-egyedül, akkor szerintem a legjobb a net. Konkrétan miért is nem szereted?'

ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
próbálj társas programokat, sportok, tánc, művészet, buli, stb.
ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Otthonról dolgozom, a barátaim csak a kis falusi kocsmába járnak és az online randi nem az én világom.

Mondjuk nem is vagyok nagyon rástartolva, full nyugodtan elvagyok két éve egyedül, majd talán egy-két év múlva ha valahogy véletlen valakibe ütközöm nekem jó.

De ha te se vagy az online randi híve, akkor csatlakozz egy baráti társasághoz. Miit, havervagy programok esetleg, vagy a BBK közösség facebookon. Ha van kikkel eljárni, akkor van kikkel társaságba menni, ahol ismerkedhetsz.

ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Én is így.

Nettel több probléma van:

- vidéken "nem működik": nagyon kevesen vannak fenn, azok nagy része itt még a tipikus maradéknak nevezett kategória

- nagyon előnyös ÉS fotogén külső kell hozzá, hogy esélyed legyen valami kicsit is jobbra, ne csak csalódást keltő és lelombozó élményekre

- túl direkt, úgy meg nem mindenkinek megy

- a szűrés is problémás: simán elengedhetsz olyanokat, akikkel jó lehetne, illetve akármilyen figyelmesen válogatod ki azokat, akikkel elméletileg passzolhatok, élőben kiderül, hogy nincs kémia, nem fognak/mozgatnak meg

Aki nekem jelenleg nagyon tetszik (nem kölcsönös, nős is 😔), azt egy ilyen felületen tuti elengedtem volna...

ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Én a grízes tésztát szeretem:)
ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Én is, de a tejbegrízt jobban.
ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk a tejbegríz-t én is jobban szeretem, csak nehogy megsértődjön most a Grízes tészta:)


Amúgy nekem is nagy gond, hogy hol ismerkedjek, holnap elmegyek havervagy rendezvényre, hátha ott lesz valami.

ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#9: Grízes tészta nem sértődős.:) Mi az a haver vagy? így keressek rá?
ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!