Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a csúnya kövér csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csúnya kövér csóró férfiak akik csinos barátnőt szeretnének azok miért itt sírnak leginkább miért nem szereznek maguknak egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
Nagyon sok csinos szingli szép nő van akiknek a külső kevésbé fontos, nem egy olyan csóró csúnya kövér férfit ismerek akiknek szép barátnője van, csak ki kell menni az utcára meg kell nézni a férfiak simán találhatnának csinos nőt, mert túlkinált van az ilyen nőkből csak nézzük meg a metrót....
ápr. 4. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Én nem látok olyan sok példát erre.
ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon ritka az ilyen.


Olyat látok, hogy csóringer pasinak szép felesége van, illetve a környezetemben arra is látok példát, hogy egy rosszabb külsejű ember a személyiségével kompenzál.

De a ronda-csóró kombóval azért nehéz hódítani, valljuk be.

ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nőként mindennap edzek, hogy ne csúnya, kövér csóró pasim legyen.
ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mire jó a hamis remény adása? 1 milliobol ha 100 sikersztori lehet dagadt- csóró komboval > jó csajt szerezni.
ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Mert a nőknek ma kortól függetlenül a jó genetikájú, magas, karcsú 16-20 éves fiúk kellenek.
ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

5

Most azt játsszuk, hogy a férfiak közt nagyságrendekkel gyakoribb pedó hajlamot kivetítjük a nőkre? Egy ideje nem jártam az oldalon, és érdekel, hogy most mi az aktuális hülyeség.

ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Leclerc ***** válasza:

6. Én is igy vagyok, hogy kíváncsiskodni jöttem, de kár volt. 🤣

Sehol egy szaftos veszekedés, vagy bármi kis érzelem egy kérdésben.

Az incel show meg nem érdekel.

ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5os látens karcsuzos válaszoló, tiltva.
ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok nyilatkozni, mert én gyakorlatilag az összes manust rondának látom:P


Hetero ffi

ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok a csúnya, csóró, kövér férfiak, akiknek összejön a csinos nő, azoknak olyan a személyiségük... vagy alapból, vagy viszonylag korán időt áldoztak a fejlesztésbe. Olyan kisugárzás, kiállás, duma, szöveg. 45 évesen Beles Béla a gyártósorról, akit könnyebb átugrani, mint kikerülni, ha eddig nem tudott alakítani ilyen téren, ezután sem fog... mert nemcsak nem néz jól ki, nem gazdag, hanem még személyiségre sem megnyerő. Azoknak marad a nyígás meg a nők felszínesezése, amiért nem hajlandók a saját szintjükön alul választani (de az persze nem felszínesség, hogy ő meg csak felül hajlandó, még a saját szintjét sem fogadná el).
ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!