Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi tévő legyek, ha a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha a mai nők túl liberálisok, ezért nem tudnak értékelni egy konzervatív férfit?

Figyelt kérdés
Csak az a tipikus "lila hajú bölcsészek" jönnek velem szemben. Mégis hol kellene próbálkoznom?
ápr. 6. 13:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Keress hasonlóan korlátolt nőt, vagy alkalmazkodj az elvárásokhoz.
ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Az neked liberalizmus, hogy a kapcsolatba mindkettő fél beletegyen? Ez így igazságos!

A nő miért legyen csicska egy "régimódi"- igazából lusta disznó mellett - amikor lehet egyenrangú partner, vagy egyedülálló? Álmodj szépeket.

Talán ki tudsz fogni egy (szexrab)szolgát aki téged szolgál. Egyre kevesebb van belőlük hála az égnek!

ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
8%

Templomban pl. A mai nők többsége borzasztó liberális, a korkülönbsèg sem tabu már, 40, 50-es nök jönnek össze 16-18 èves fiúkkal, Budapest tele van ilyen abszurd párokkal.

A genetikai hátrány tudomànyos elmélet is bizonyítja, ami egyre felkapottabb a Harvardon, Oxfordon, Cambriden, Stanfordon, hogy mi 30asok labdába se rúgunk, pláne, ha hagyományos csalàdmodellben és szerepekben gondolkodunk.

ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem tom, nekem nem jönnek szembe lila hajú bölcsészek.
ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én tudok értékelni egy konzervatív férfit.Rendes, csinos, szép nő vagyok, tudok főzni, háztartást vezetni, van munkám.Ja, igen.Dehát én el is várom, hogy eltartson a konzervatív férfi, emellett végezze el a férfi munkákat, kisebb-nagyobb javítani valókat a ház körül.Ja, hogy nem így gondoltad?
ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha konzervatív férfi vagy, akkor gondolom eltartod a nőt, mégpedig magas színvonalon, ugye? Csak mert ha jól tudom, az a "férfi dolga".
ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha lila a hajam de jól főzök és szülök neked 3 gyereket akkor melyik skatulyába raksz?
ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz konzervatív és liberális alatt?
ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak konzervatív nők is, de attól is függ mit értünk ezen szó alatt. A mai világban átlagembereknél nem reális, hogy egy keresetből megtudjon élni egy család, így természetes, hogy a háztartás vezetése is közös feladat. Meg azt is vedd figyelembe, hogy több nő tanul tovább már, mint férfi, szóval az is érthető, hogy más dolgokra is lesz igénye, mint a főzés, mosás, takarítás. Ez együtt jár a a fejlődéssel, nem ezt jelenti a konzervativizmus manapság szerintem. Inkább valami olyasmit, hogy néha tudja alárendelni a saját szempontjait a család érdekének és legyen kitartó a házasságban (férfira ez ugyanúgy érvényes).
ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Noren1989 ***** válasza:
87%

Adom #3as véleményét.


A baptistàk tàrt karokkal vàrnak.

ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!