Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem voltam sosem különösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem voltam sosem különösebben népszerű a velem egy szinten lévő vagy urambocsá feletti nők között, akkor tudok még ezen javítani vagy adjam fel inkább a társkeresést?

Figyelt kérdés

Kondizok - mindig is vékony voltam, ezért kezdtem el - most csinálom a jogsit konkrétan holnap is vezetni megyek, napi szinten használom az angolt munkám során, van egy diplomám, van félretett pénzem. Mi az amit a hozzám hasonló nők vonzónak találnak? Nem mintha ő miattuk értem volna el bármit is a fentiek közül, de ezektől nem leszek kevésbé magányos.


Mitől lesz vonzó a nőknek egy férfi?



ápr. 8. 16:21
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
74%

A nőknek alapvető emberi értékek, férfias kiàllàs az, ami a legtöbbször vonzó.


Ha ezek híjàn vagy, megcsinàlhatod a jogsit akàr pepülőre is.

ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1:


Nem tudom mire gondolsz az alapvető emberi értékek alatt, nem is akartam összejönni olyannal, akinek más az értékrendje, mint nekem. Mitől lesz valaki férfias kiállású?

ápr. 8. 16:31
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nádszál vékony vagy, az vlsz nem segít.
ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Egészséges izomzat, ápolt külső és jó kommunikáció készség rengeteget segít az ismerkedésben.
ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy nincs rajtam semmi izom, 72 kg vagyok. Ennél vékonyabb férfiaknak is van barátnője.


Azt sem írtam, hogy senkinek nem kellek, ha nem lenne semmi kommunikációs készségem és ápolatlan lennék, akkor hogyan sikerült volna akár egyetlen egy randit is összehoznom? Nem azzal van a probléma, hogy nem fürdök meg hasonlók.

ápr. 8. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Én először azon gondolkoznék el, hogy tényleg objektíven látod-e a szintedet. Sok férfinél itt bukik el a dolog, hogy ő szerinte átlagosként átlagost keres, de amikor felmerül a kérdés, hogy szerinte mi az átlag férfi és nő, az átlag nő a 22 éves verziója Palvin Barbinak, az átlag férfi meg Seth Rogen kövéren.


Én azt javasolnám, hogy ismerkedj közösségekben (pl. sportegylet, hobbikör, táncház stb), barátkozz, és ott ismerkedj. Akkor azért már ki lehet szűrni, hogy kivel vagy egy hullámhosszon.

ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#8: Duci nőkkel is ismerkedek, lapos mellű nőkkel is stb. Még csak nem is kell, hogy kondizzon vagy sportoljon. Viszont egy szintet üssön meg köszi szépen, ne legyen kövér se, se vasaló deszka elől-hátul. Én sem vagyok egy Henry Cavill, mint ahogy azt említettem vékony testalkatú vagyok, de sz*rul se nézek ki köszi.


Pláne mert sokan úgy vannak vele, hogy miután összejöttünk megpróbál vagy lebeszélni vagy ellehetetleníti magát a kondizást, mert ugye ő nem csinálja, inkább lehúz a szintjére, így nem tud más csaj elvenni tőle és ezek társai.


Táncot kiakarom majd próbálni köszi a tanácsot, de nem várok tőle csodákat. Köredzésre is mentem már, majdnem elhánytam magam annyira kemény volt, semmi időm nem volt foglalkozni a csajokkal. Én nem hiszek abban, hogy ehhez hely kell, most vagy bejövök neki és szabad a gazda vagy nem. Hiába megyek oda, ha rám sem hajlandó nézni, ellenben akin látszik, hogy kevés figyelmet kap a férfiaktól, az máshogy viselkedik. Nekem olyan társ kell, akihez szexuálisan is vonzódom, az nem elég hogy amúgy intellektuálisan tudunk kapcsolódni.

ápr. 8. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

"Nekem olyan társ kell, akihez szexuálisan is vonzódom"


Mindenkinek ilyen társ kell.

ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
10: Ok, de akkor miért mondja mindenki hogy adjál le az igényeidből? Ha senki nem ad le belőle nekem miért kellene? Nem érte mit akartál ezzel mondani.
ápr. 8. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Azért ezt a saját szintet megnézném hogy gondolod kérdező, mert ez általában azt jelenti hogy ilyesmi harmincasok akarják a gimi bálkirálynőjét:

[link]

ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!