Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy kövér nem vonzó férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kövér nem vonzó férfinak csinos vonzó barátnője van, akkor ott csak a pénz lehet az oka vagy létezhet olyan hogy a személyiségébe szeretett bele?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Igen ilyen van külsőre abszolút nem az esete valaki mégis olyan személyisége hogy beleszeret.
Ilyen nincs minden nőnek kivétel nélkül kell a fizikális vonzalom ezért szinte biztos hogy a pénz játszik közre
17 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Pénz van a háttérben
ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Olyan opció miért nincsen, hogy alacsony a nő önbizalma és ezért van vele!
ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Van ilyen, de az esetek többségében pénzről szól az egész, a többi részében vigasz az a Feri egy ideig aztán lelép mással, azt hiszi, hogy szerelmes a nő, de nem az.
ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Money
ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én most beleszerettem valakibe, aki nem kövér de pocakos, kopaszodik, ősz, az elején azt se tudtam volna elképzelni hogy hozzáérjek, most pedig nagyon vonz.. megismertem valamennyire, még nem teljesen, de eddig tetszik amilyen ő. Pénze nem tudom mennyi van, szóval nálam az nem döntő indok. Lehet hogy itt ez furának tűnik, de tényleg így van. Ja, és jól nézek ki.
ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, lehet az is. De nem tudhatod, ha nem ismered őket.
ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon ritkán lehet hogy valami megfogja. Ha megfog valami valakiben és elkezd érdekelni, külsőre is máshogy látod (ezt akkor veszed észre mikor szakítotok és nem érdekel már, hogy amúgy milyen ronda is volt), de ehhez kiemelkedőnek kell lenni valamiben. Akár humorban, akár önbizalomban, intelligenciában, valami ami megfog.

Amúgy meg vagy csak alacsony a csaj önértékelése, vagy csak kellett gyorsan valaki hogy pátyolgassa, vagy pénz.

ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bammeg, felnőtt kategória mi?!
ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig az időskori Bujtor, Bud Spencer típusú férfiakat tartottam vonzónak.


Nem őket, a gazdag népszerűeket, hanem az olyan karakterűeket: nagy darab, mackós, okos, meleg szîvű, van humora, család szerető, férfiasan gyengéd.

ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

Egy bizonyos Armani nevű divattervezőt idéznék: a stílus nem pénz kérdése, de kellő intelligenciával tanulható.

Ez a helyzet a kisugárzással és a személyiséggel is!

ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!