Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tekintik ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekintik ezen az oldalon, ebben a kategóriába a 35 feletti férfiakat öregnek?

Figyelt kérdés
Ha egy 40 éves férfi ki ír egy kérdést akkor sokszor megkapja azt hogy már öreg vagy papi és társai szerintem egy 40 éves férfi a párkapcsolat csúcsán van talán legkelendőbb korszak
ápr. 8. 18:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nőket?
ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Legkelendőbb egy fenét... azt csak be akarják maguknak mesélni szerencsétlen férfiak. Jó, vannak, akik csak akkor kelendők, de azok azok, akikben egyetlen értékelhető dolog van - a pénz, amit 40es korukra harácsolnak össze, mert amúgy sem belsőre, sem külsőre nem opciók egy normális nőnek párkapcsolatra.


Amúgy 35 feletti férfi alapvetően nem idős, de egy 20 éves lányhoz képest az, és kész. És attól nem lesz 20 éves barátnőjük, hogy nyígnak meg várják a tuti tippet, ahol biztos le tudnak akasztani maguknak egy csini, karcsú egyetemista bombázót, ha élőben eddig nem sikerült és társkeresőn sem igazolták vissza.

ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Senki nem tekinti 35 éves öregnek! Csupán kozepkorunak! Mennyi a férfi átlag életkor Magyarországon? 65 év ? Felezd meg!!


Szerintem azért ugatnak a 40 es férfiaknak mert azok ilyen 20-30 közötti fiatal nőkről álmodoznak. Akikhez ők már idősek.

ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyeneket akkor “öregezik” le, amikor a kérdés arra irányul hogy 20 év körüli lányokkal kezdenének. Más esetben nem találkoztam a jelenséggel, mutatnál egy ilyen kérdést, kérlek?
ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

"40 éves férfi ki ír egy kérdést akkor sokszor megkapja azt hogy már öreg vagy papi és társai "


Persze, mivel az esetek többségében 18 éves lányokra akar ráhajtani.

ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Noren1989 ***** válasza:
65%
Jobb, ha nem ringatja magàt àlmok közé egy 40+os papi, még a végén szívrohamot kap, ha nem jut 22éves punettihez.
ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen, 20 éves lányokhoz öreg. Amúgy nem az, én is 31 vagyok, nem vagyok öreg nő úgy általánosságban, de azért nem is a 25 éves fiúkákkal ismerkednék, mert hozzájuk képest mégis csak öreg vagyok :D Azok a pasik kapják meg 35+ a gúnyos "öreg vagy papi" kijelentéseket, akikben nincs ennyi józan ész, hogy a saját korosztályában keresgéljen.

Amúgy az a 40 körüli faszi, aki tényleg a társkeresés csúcsán van, az élőben is ezt tapasztalja, nincs szüksége gyakorin kérdezgetnie, hogy honnan akasszon le friss huszonéves pipiket. Ha neked ez magától nem megy, akkor sajnos van némi különbség a valóság és a fejedben élő világ között.

ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

Mert van amihez már tényleg öregek.

A kor baromira relatív dolog; pl egy 10 éves gyerek még nagyon nagyon fiatal, ahhoz viszont már öreg, hogy az anyukája kösse be mindig a cipőjét. A 20 éves még fiatal, de ahhoz már öreg, hogy ne tudjon magára főzni. A 35 éves még viszonylag fiatal, de ahhoz már öreg, hogy tinikkel randizzon (mert erről írják ki a legtöbb olyan kérdést, ahol releváns az életkor).

ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Hát a válasz tök egyértelmű.. azért van ez, mert a válaszolók átlag életkora sokkal alacsonyabb mint 35 év. Nekik öreg a 35 év feletti, nekem még az 50 se öreg (42 vagyok).
ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Senki nem tart öregnek mindaddig, amíg nem a huszonéves lányokat hajtod.

Ismkerkedj 35-45 nőkkel, ők nem fognak öregnek tartani, de én igen, papi.

ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!