Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szegény gyári munkás lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szegény gyári munkás lány már főnyereménynek tekint egy mérnök pasit?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 16:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
21%

Amikor gyárban dolgoztam pénzügyesként irodán és jöttek be hozzám a vállalkozó pasik más cégektől valamint a külföldi cégektől is az "idegenek", mindig kaptam bókokat hogy hihetetlen nem is tudták eddig hogy elektronikusan es telon ilyen gyöngyörű nővel beszélgetnek, aztán mennek targyalásokra, vagy elvégezzuk amiért jöttek és mennek.



Ellenben a gyari munkás srácok:

Egyik állandóan átjön hozzám dumálni szünetekben és minden nap röhögés megy, a másik a suzuki mocival hoz visz és zenéket hoz nekem meg filmeket, az exem meg virágokat küldözget be "lestoppolni", hogy ne hajtsanak rám mások azt higyjék van barátom.


Na akkor kit választok majd?


Mondjuk még én sem tudom.

ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
24%
*most vagyok munkahelyváltásban. Mert kerestem olyat ami közelebb van. Hát az nem gyár lesz.
ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

#1


Látom a szövegértés nehezen megy.

ápr. 9. 16:53
 4/39 anonim ***** válasza:
7%

Szerinted akkor valamelyik mérnök vallalkozo cegvezető lenne befutó?

Neked megy nehezen a szövegrrtelmezést.


Marhára nem azon mulnak kapcsolatok hogy a bizidet loboktatod e vagy a munkahelyed.

ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
8%
Kapcaolatok azon múlnak hogy a csajjal foglalkozik e pa az helyes e jó e vele vagy nem
ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
9%
Csak ha mellé jól is néz ki a pasi.
ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
12%
*pasi
ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
41%
Lehet. De ha az egyiknek kevés az esze, a másik meg entellektüel, akkor mit csinálnak amikor épp nem szexelnek? Nem jó ilyen nagy különbséggel kapcsolatot kezdeni.
ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
34%

a sor mellől nem tudom hogy egyáltalán van idejük el menni pasizni, smt sor pl elég pörgős.


A legtöbb mérnök kollégám inkább az orvosi vagy jogi karról vállogat barátnőt vagy pedig baráti társaságból. De ha kövér mérnök vagy akkor nincsen esélyed ezt tapasztalatból mondom.

ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
39%
#8 Ma már nincsenek ilyen egyértelmű különbségek munkahely, de még végzettség alapján sem. 30-40 éve még volt presztízse a diplomának, mára majdnem lenullázódott, kis túlzással bárki képes összehozni egyet.
ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!