Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-45 éves nők! Ti szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 éves nők! Ti szívesen ismerkednétek a 30+ férfiakkal is?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat céljából is.
ápr. 9. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
miért akarna egy 30as férfi egy nénit kerülgetni, egy fiatal lányka helyett?
ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Én már csak azokkal, ha már mindenképpen, de leginkább senkivel.

42N

ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

2. Azért próbáljuk meg(?)

36f

ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Még az is lehet, hogy 30 évesen te már idős leszel nekik. Mostanában a harmincas, negyvenes nők a kifogástalan genetikájú magas, vékony, helyes tini fiúk után rohangálnak.
ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kizárt.
ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Elgondolkodva, persze, baromi sok esélyem lenne 2 gyerekes elvált, duci, alacsony nőkémt 42 évesen egy gyermektelen, magas, szemüveges, aputestű, de izmos mellkasú 35 éves férfinál....... Na ez így vocc kategória, így inkább maradok a senkinél.
ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Maximum akkor ha régebb óta ismerem a 30 as férfit. És tudom hogy volt sok barátnője. Azaz kizárom annak a lehetőséget hogy azért szeretne idősebb nőt, mert a saját korosztályában levő nőknek nem felel meg.
ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Sok lenne a különbség én meg már nem vagyok toleráns.
ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok még ez a korosztály, de mondjuk 42-38 felállásban semmi akadálya a hosszútávú kapcsolatnak sem. 45-30 felállásban inkább csak barátság extrákkal kapcsolatot tudnék elképzelni, vagy tart, ameddig tart.
ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

46 éves vagyok, a korosztályomban (de csak ott, nyilván nem a 20 évesek között, de nem is a 60 felettiekhez viszonyítva) normális, átlagosnál jobb adottságokkal rendelkezem.

4-5 nagyon esetleg 6 év még talán belefér, de 10, meg 10+ semmiképp.

30 éves vagy 31,32 stb férfi még családalapítás előtt áll, én elvált vagyok, van egy kiskamasz gyermekem- ez teljesen más életszakasz. Mentálisan, talán anyagilag is, nekem már se az otthonteremtés, sem a babázás nem téma… így komoly, elkötelezett párkapcsolatra semmiképpen nem kezdenék kb 5 évnél fiatalabb férfival.



Mivel normálisan is nézek ki, a körülményeim is nagyon azok és 40 felett vagyok, így azt gondolom, hogy egy 40 vagy kicsivel afeletti férfivel talán már lenne kapcsolódás, ebben az életkorban 5 év azért már nem egy nagy dolog és nem egy generációs szakadék… 40 körül már azért lehet valaki férfiként is elvált, özvegy is esetleg, talán már a családalapítással kapcsolatban is hasonló szakaszban vagyunk, vagyis nem most akarna észbe kapni, mert nem 40 évesen van annak itt optimálisan az ideje.


Alkalmi vagy szexkapcsolat meg sosem érdekelt, így nézhet ki valaki 30 évesen is úgy, mint egy félisten, esztétikai élménynek ok, párkapcsolat nem OK, más egyéb meg nem kell.


..felfelé is ugyanígy megengedő vagyok, sőt ott mondjuk kb 55 évig vagy 10 év plusszal is OK lenne egy férfi életkora, de sajnos döbbenetesen elhanyagolja magát sok ember (férfi is, nő is) valahogy 45-50 felett és ott bizony én érzem magam tényleg fiatalosabbnak jóval és hát ez nem ideális, amikor meg vonzódás nem bír kialakulni, mert igénytelenség van töményen…

ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!