Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít előnynek, mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít előnynek, mi számít hátránynak ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 19:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Férfiként?


Előny ha 70 kg vagy mint a tinik, hátrány ha 85 nél több.

ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

1-es:

Ezt embere válogatja, nekem nőként például nem jönnek be a túl sovány férfiak.

ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Nőnél

Előny: szépség

Hátrány: elhízás, kövérség


Férfinál

Előny: pénz, lakás, autó

Hátrány: csóróság, mamahotel

ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Mamahotel 😂😂

Mert csak egy másik mamát keres aki gondoskodik róla 🥳

ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

Nekem bejönnek a vékonyak ha kb ilyesni

[link]

[link]

(Habár a mellkastetkók nem tetszenek)


Hátrány ha 6 elemije van, előny egy audi.

Hátrány ha semmit nem lehet vele lazulni, előny ha nem kell neki főzni.

Hátrány, ha egy kis pondró nőleső talonozó kis görcs, előny, ha hű imád istenít.

ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

5

Ő nem "túl soványka", hanem izmosan vékony. Nekem pont ez az alkat jön be. (A tetkó és ez az egész kisugárzás nem, csak maga az alkat)

ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A vékonyakon akkor is látszik az izomtónus, ha mégcsak nem is edzenek, csak "vannak".

Igazábol nekem jobban be is jönnek de ettől független nagyon vonz az is aki esetleg 190 es pocakos de bárkit palacsintává is lapít mert azoknak meg sokszor a tömeg miatt van erejük és ha arra még rá is edzenek (de nem ugy akik gyúrnak nagy vagányan aztán egy mikor cipelni kéne cementes zsákokat napi 12 órában ő esne össze először és nem az egy szál bél józsi) szóval vannak olyanok akiknek tömege is van, aputestű is, de amugy fejben is és erőben is, meg nagyon ott vannak.


Sokminden ki is sugárzik egy pasiról belülről.

ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Előny: Magas, izmos, határozott, férfias megjelenés, komoly egzisztencia, jó humorú....

Hátrány: Ezek ellentéte kb.

ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem írta senki, pontosabban mindenki ilyen külsőségekkel jött, szóval írom én: egyéniség


Mindegy hogy férfiról vagy nőről beszélünk, szerintem k.baszott szürkék és egyformák az emberek. Mentalitásban, viselkedésben, kommunikációban, megjelenésben, mindenben.


Felüdülés látni mikor az ember találkozik egy azonos vagy ellentétes neművel, teljesen mindegy, és MÁS mint a többi. 100 ember közül is rá tudnál mutatni arc/test nélkül, mert teljesen kitűnik a többiek közül.

ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit keresel. Van, akinél előny, ha akarsz gyereket, van, akinél hátrány.
ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!