Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaza van a barátaimnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátaimnak hogy ne adjam lejjebb az igényeket mert egyszer mindenki megtalálja a párját?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon csúnya férfi vagyok és már majdnem negyven és vékony csinos nők az eseteim sajnos így nem nagyon állnak szóba velem, eddig egy ilyen ő volt aki akart, barátaim azt mondják hogy nehogy lejjebb adjam az igényeimet, mert egyszer mindenki megtalálja a társát és jön olyan vonzó nő az életben aki akar majd engem csak türelmesen kell várnom
ápr. 9. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
😱😱😱
ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Annyi igaz, hogy "lejjebb adni" = vonzalommentes szarral beérni semmi értelme.

De nem, sajnos nem mindenki találja meg "a párját", vagyis olyat, akivel legalább a kölcsönös erőteljes vonzalom, működő kémia adott, ha más nem is. Mi, csúnyák - nemtől függetlenül - tipikusan nem szoktuk. Mert bár két csúnya elvileg összeillik, a gyakorlatban aligha fognak tudni vonzódni egymáshoz, hiába azonos szint.

ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Igen de nem mindenkinek más a szép és ezért csúnyához lehet tud vonzódni egy csinos nő, mert mondjuk neki a belső értékek a fontosak csak
ápr. 9. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3


Mindenkinek számít a külső. A szépeknek is meg a rondáknak is.


Az ami változik, hogy ki mit találsz szépnek. Ez viszont független attól, hogy ki hogyan néz ki. Egy vékony nőnek lehet vonzó egy testesebb férfi, egy vékony férfinak is lehet vonzó egy ducibb nő. Vannak akik kifejezetten odavannak ha valakinek nagy az orra (míg más kés alá fekszik, mert ultra gáznak tartja) és igazából a lista végtelen.


Olyan nincs, hogy valaki CSAK a lelkedért lesz veled. Tehát ilyen nem létezik, ezt felejtsd el. A fizikai kontaktushoz, a szexualitáshoz, érintéshez, ezekhez szükséges fizikai vonzalom, máskülönben nem megy. Ez nem azt jelenti, hogy a világ legszexibb férfijának vagy nőjenek kell lenned, de kell valami, ami valamit elindít a másikban, hogy a másik azt érezze fizikailag kapcsolódni akar hozzád.


Én azzal sem értek egyet, hogy tudatosan lejjebb lehet adni dolgokat. Nem lehet, vagy vonzó valaki számodra, vagy nem. De ez az ő irányukból is így működik. Vagy vonzó vagy számukra, vagy nem. Lehetsz te a világ báránya és a jótét lélek, nem számít, ha nem vagy számukra vonzó, akkor nincs mit tenni. Ez nem azért van, mert az ő igényeik magasak, mert ez hülyeség. Ez kémia, ami vagy jelen van, vagy nincs. Nyilván a kémia létrejöhet olyan esetekben is, ami úgymond "megmagyarázhatatlan", szerintem mindenki tud olyat mondani, akihez vonzódott és maga sem tudta miért. De akkor is volt valami, ami vonzó volt számára.

ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen belső értékeid vannak?
ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A filmekben esetleg. :)
ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tanácsok max a Disney mesékben válnak be. Nincs mindenkinek párja. Nem is volt, nem is lesz. Úgyhogy szerintem ezt ne is vedd készpénznek. Az, hogy te megtalálod e a számodra megfelelő társat, sok mindentől függ. Olyan dolgokon is, amik nem is rajtad múlnak pl szerencse.
ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Sok szerencsét.
ápr. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Az esélyed a 0%-hoz konvergál de ne add lejjebb szerintem sem. Csak ne nyavajogj és ne a nőket hibáztasd és akkor senkinek egy rossza szava nem lehet.
ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne az igényeidet add lejjebb, hanem add fel a csajozást, mert csúnya férfi sajnos a csúnya nőknek sem kell.
ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!