Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pár év kifejezetten laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár év kifejezetten laza kapcsolatokra fókuszált életmód sokat segítene a mentális egészségemen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy mivel egész 20as éveim alatt lényegében 1x szexeltem. Most vagyok 30, és összejött az évben 2 lánnyal egy rövid szexkapcsolat, hamar véget ért, de most azért jóval jobban vagyok, és nem annyira elitéltnek érzem így magam


De még mindig erősen le vagyok maradva, nem érzem magam normálisnak ez miatt


És normális emberekkel nem tudok nagyon kapcsolódni, mert amint látják, hogy ez gáz, egyből kezdenek másként látni, és onnantól minden egyes lépésemet másképp látják, és lavinaként kezdenek egyre furábbnak tekinteni


Ezért arra gondoltam, hogyha kifejezetten arra gondolnék, hogy szexelgetnék csajokkal akkor az lehet helyrehozná a mentális állapotomat, hiszen tudnám, hogy nem vagyok annyira egyedül, elveszve, hanem mindig van egy biztos pont


Nem vagyok totál rottyon, de alapvetően motivációvesztettnek érzem magam, az izoláltság ezt okozza


30F


ápr. 9. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ennek semmi értelme. Csak ráerősítene arra, hogy mekkora lúzer vagy.


Egy másik értelemben viszont, hogy ha nem akarsz és nem vágysz komolyabbara, deszükséged van szexre, és élvezed az ilyen felszínes kapcsolatokkal járó előnyöket, nameg ha valóban ki is tudod használni ezt, akkor csináld, és hajrá, és senkit nem érdekel.

ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Lavinaként kezdenek egyre furábbnak tekinteni az emberek mert 20 és 30 éves korod között egyszer szexeltél?


Nem néznek rád furán csak beképzeled VAGY furán néznek rád de nem emiatt.

ápr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi hozná helyre?


Te ő vagy egyébként nem?

ápr. 9. 20:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Melyik reszbol jon le h bekepzelt vagyok?
ápr. 9. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem, hogy azért néznek rád furcsán az emberek, mert egyszer szexeltél? És ezt mégis miért mondod el bárkinek is? Mi közük hozzá? Ők is beszámolnak neked a szexuális életükről? Eszem megáll.
ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem


Most mar 3 személlyel ,szoval most mar jobban erzem magam


Cake ugy erzem h idaig eljutni nagyon szenvedos volt mivel ez alapvetoen lenézendo


Tehat az elsonel nem lehet elmondai h szűz vagy


A 2-nal hogy sokaig szuz voltal, meg h elotte csak 1x szexeltel


Mert egyszerűen elítélendő

ápr. 9. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Életemben nem beszéltem meg senkivel ilyen dolgokat. Minek beszélsz ilyenekről? Azért néznek rád furcsán mert túl intim dolgokat osztasz meg.
ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nejátszátok a hülyét,nem kell ezt mondani
ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!