Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz huszonévesen ismerkedni?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Élőben szinte sehol, bulikban meg azt vettem észre, akik ott ismerkednek alkalmit keresnek. Az erre való alkalmazások pedig gyötrelmesek… a fent lévő férfiak vagy nagyon nem az eseteim vagy egy arcát is jól megmutató kép sincs róla, vagy szimpatikus de az első amit közöl, hogy alkalmit keres. 90%a a szimpatikus férfiaknak nem akar kapcsolatot (27-30éves korosztály). Nem értem komolyan a mai korombeliek mit akarnak akkor? Gáz elköteleződni, nyűg kapcsolatot vállalni (mert manapság az is vállalás és teher sokaknak). Hova haladunk? Ez mellett nincsenek helyek és lehetőségek ahol ismerkedni lehetne, ha meg lenne is kb nekem kell nőként kezdeményezni. Lehangoló, elkeserítő. Azt meg sem említve hogy a tapasztalatok alapján kb a katonasággal a férfiasság is kihalt úgy érzem… kb a nők vesznek virágot a pasiknak már meg ők indítanak meg kapcsolatokat…

ápr. 11. 00:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%

"nekem kell nőként kezdeményezni."

Ki ne találd már!

Tinder rib...okkal meg szóba sem állunk!

Maradj csak a kisfiúidnál akiket neked kell megb.ni is majd...

ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%

Egy rakás pasi van a világon, aki komoly kapcsolatot akar. Max neked nem felelnek meg, hát ez van.

A mai világban keveseknek adatik meg, hogy álomcsajjal/álompasival vannak együtt.

Két lehetőséged van.

1. Keresel tovább, addig szingli maradsz.

2. Leadsz az igényeidből, és belépsz egy kapcsolatba.

ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
52%
A kérdezőnek semmi és senki nem jó, így nehéz ismerkedni
ápr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Már miért lennék az aminek nevezel egyes? Nemtudom mi cseszte így fel az agyad de lehet normálisan is beszélni.
ápr. 11. 00:28
 5/46 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azt mondtam, hogy senki nem jó. Nem tudom ezt miből szűrted le utolsó. Ne itt éljétek már ki rajtam a nők iránti utálatot és általánosítást.
ápr. 11. 00:33
 6/46 anonim ***** válasza:
62%

Ha a 20-as évek miatt így vagy akadva, mi lesz 30 felett?

Én 31 vagyok (férfi), itt már sokkal nehezítettebb a terep...

Mit nem adnék, ha újra 2X lennék!

ápr. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%
Hát igen...rengeteg töretlen pasi van.
ápr. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
27%
Beszélj a magad nevében :D pont ilyen férfi vagyok és sokan szeretik az alkalmi kapcsolatokat :D
ápr. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
54%

[link]

60 as férfiként az alkalmi sem érdekel, hacsak nem fullos, diplomás, jómódú a nő. 30-asokban még ott a tesztoszteron. Fiamnnak a 2. felesége van. Mindkettő megkérte a kezét. Közte volt egy hosszabb kapcsolata, ott hiába kérte a nő esze ágában nem volt elvenni. Saját háza, nagy autója van. Amikor még nem volt így eleresztve nálam lakott, akkor is olyan nőket hozott haza, hogy pislogtam... Bajor Imre: "Ilyen a világ, milyen vóna ha ilyen sem vóna" Van a jó pasi, mint a fiam. Gyönyörű nőket csórón megkapott és kidobott 1 éjszaka után.

ápr. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%
9 büszke lehetsz rá 🤣🤣
ápr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!