Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Mit csináltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Fiúk, férfiak! Mit csináltok, ha egy lánnyal randiztok egy ideje, majd hirtelen eltűnik (ghostingol)?

Figyelt kérdés

Jelen esetemben sajnos megtörtént, nagyon szíven ütött az egész.


Azonban előfordul, hogy néha látom, de nem mentem oda hozzá.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Odamennétek és beszélnétek vele személyesen vagy az túl kellemetlen lenne mind két félnek és inkább teljesen ignorálnátok?



ápr. 11. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha 1 randi volt és úgy nem kerestek egymást soha többet, már velem is előfordult nem is egyszer. Szimplán nem jött össze a személyes találkozás, vagy ismerkedés. Ha már több randi is volt, és úgy tűnik el akkor én simán rákérdeznék, hogy mi újság vele, és ha ignorál úgyis veszed a lapot.
ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, ha nem kér valaki belőlem azt békén hagyom.
ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Örülj neki, hogy odáig eljutottál.


39 F incel

ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak 1 randi erejéig jutottunk, szóba került egy következő is, de az nem történt meg, mert eltűnt online felületen.


Mondjuk időközönként szoktam látni élőben, de nem mentem oda hozzá, ignoráltam őt, ami kissé zavar, mert tiszta szívemből szeretném megkérdezni, hogy mi volt ez az egész.


De amit a #2. válaszadó írt, az teljesen jogos. Ha valaki nem érdeklődik, azt hagyni kell.

ápr. 11. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul veszem, hogy egy tapló és megnyugtat, hogy nem veszítettem vele semmit.
ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Há figyu 1 randi az nem sok minden, elég félreérthető, mert azt írtad randiztok már egy ideje, azt hittem ez huzamosabb ideig tartott. Nem volt még a szikra és gondolom ennyi, nincs mit ezen túlmagyarázni.
ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg félreérthetően fogalmaztam. Úgy értettem, hogy pár alkalommal futottunk össze és beszélgettünk. Aztán jött a randevú.
ápr. 12. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszoktam, a neurotipikusok már csak ilyenek. Fogyatékkal élők ilyet sose csináltak eddigi tapasztalataim szerint.
ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!