Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz komolyabb fiukkal találkozni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak egyéjszakás kalandos fiukkal találkoztam. Ritka volt aki 3-4 hónapig akarta húzni a dolgot de akkor is csak barátok extrákkal. Egyik alkalommal se mentem bele a dologba. Nekem másra van szükségem és nem áll szándékomban futó kaland lenni. Mivel megszoktam, hogy a többség ilyen sokszor “befalaztam magam” fiuktól. Nem éreztem sosem szükségét az ilyesminek. De egyre jobban érzem, hogy telik az idő és nem éltem eleget.

Nincsenek nagy standardjaim épp csak a minimum. De olyan nehéz most így újból a fiúk fele nyitnom. Még néhanapján szoktam beszélni velük de vagy nem írnak egy idő után mert látják hogy nem akarok összefeküdni velük egyből.

Beképzelten hangzik de nem nézek ki rosszul sőt utcán sokan néznek meg párszor le is szolítottak a fiúk. De mindegyiknek látom a szemében hogy csak egy északára akar.

Érzem hogy lejátszik elöttem az életem és én csak távolról nézem az egészet.

Ti voltatok már így. Mit csináljak.


22L


ápr. 12. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudsz mást tenni csak ismerkedj tovább. Lehet hihy csak a 28. lesz az akivel jól alakul.
ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom veled mi a baj, de van egy 30 éves szintén szűz csaj ismerősöm.

2 év alatt addig képes eljutni egy pasival, hogy TALÁN találkozhatnak.

Nem csodálom, hogy senkinek nem kell, a szex és egyéb dolgok főleg még fényévekre van tőle (még ha nem is idő mértékegység).


Az ilyen csajokat tényleg jobb kerülni. Nem éri meg veletek vesződni.

"De mindegyiknek látom a szemében hogy csak egy északára akar"

Aki már ennyit lát minden pasiban nem csoda, hogy végül egyedül marad.

Ha a paranoiádat nem tudod legyőzni, nem tudsz bízni, akkor jobb is, hogy nem mész bele ilyen dolgokba, mert sem te, sem a pasik nem sérülnek.

ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Én pont a komolyabb lányokat hiányolom :D

Minden lány akivel találkozok csak szexet akar semmi komolyat, mondván hogy ki akarják élni magukat, nem akarnak leragadni.


Amúgy szerintem ez a mkstani ismerkedési azokások miatt van, ott ismerkednek az emberek ahol az egyéjszakás a divat, nyilvan ilyen helyeken nehéz komolyat találni.


És azért ideírom a végére, hogy ha van kedved ismerkedni írj rám, úgy néz ki abban már hasonlítunk hogy mindketten komolyat akarunk.

23F amúgy

ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
25%
3as gyenge próbálkozás😂
ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem fűzök hozzá nagy reményeket, de nem is az ismerkedés volt a válaszom lényege ;)
ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
23%
Hat ha nem feküdtel volna össze mar a fel varossal talan meg akarnek is komolyat... Igy köszi nem.
ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Itt vagyok. De bennem is találnál hibát. Bár rólad sem tudunk semmi érdemlegeset csak azt hogy kezdesz becsavarodni.
ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan válogass tovább, még fiatal vagy, ne kösd le magad. Az elkövetkezendő 10-20 évben még legalább 100 emberrel feküdhetsz össze. :D
ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Futó kalandokat azok a férfiak akarnakik akik előtt sorba állnak a nők,de te csak őket veszed emberszámba
ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
ismerkedjünk simán várok az esküvőig de aztán nincs meg állás. :)
ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!