Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha van gyerekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha van gyerekem, felesleges és értelmetlen gyermektelen nőknél próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Lassan 40 leszek, és úgy gondolom már nem szívesen vállalnék több gyereket egy új párkapcsolatban.

Szerintem akinek még nincs és szeretne annak nem én vagyok a célcsoportja, aki meg egyáltalán nem szeretne az nem tolerálná a másét.

Szóval hasonlót a hasonlóhoz elv alapján szeretnék egy szintén gyerekes nőt társamnak.


ápr. 12. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem lehet a gyermektelenek között is olyan, aki tolerálná másét, sőt a gyerekesek közt is olyan, aki nem. Pl. nekem 42 évesen vqn egy 18 és egy 7 éves gyerekem, de nem tudnék türelmes lenni, ha a másik félnek 15 év alatti gyereke van. Egyszerűen a 7 éves annyi energiámat felemészti, hogy nincs több. Akkor inkább gyerektelen párt vagy 15 évesnél idősebb gyerekes párt vagy semilyet (ehhez tartom is magam több éve). Önzőség? Ám legyen. Bár inkább önismeret.
ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ezt megválaszoltad. Mit akarsz igazabol?
ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Párkapcsolatot szeretnék :)
ápr. 12. 22:07
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Gyermektelen vagy gyerekmentes? Nem mindegy.


Figyi, gyerekmentesként is azt mondom, próbálkozz. Nem venném rossz néven, ha valaki megkérdezné, hogy oké-e a gyerek. Nem lenne az, de én csak 1 ember vagyok.

ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4, ez egy fura kérdés...

Úgy érzem, mindenem megvan az életben, tényleg már csak egy jó párkapcsolat hiányzik belőle.

Örülnék egy gyermektelen nőnek, de nem várhatom el senkitől hogy tolerálja az enyém. És az eddigi visszajelzések alapján örüljek, ha egyáltalán egy gyermekes nő szóbaáll velem...

ápr. 12. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarok gyerekesekkel ismerkedni, de ha CSAK ennyi kivetnivalóm lenne a másik iránt, akkor belemennék. A csak ennyit úgy értsd, hogy nem debil az exfeleség, nem mész csődbe a gyerektartás miatt, normálisan viselkedsz a gyerekkel, mert habár nem akarok sajátot, nem tűröm a gyerekbántalmazást, nem várod tőlem, hogy pótanyuka legyek azaz hétvégén nem az én dolgom a kölyök, mert hozzád megy, nem hozzám, stb.

Szóval el tudom képzelni, hogy nem azonnali kizáró ok a gyerek, ha tényleg minden más stimmel.

ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os, ezzel csak az a baj, hogy a gyerekes pasi is igazi családot szeretne. Nyilván nem leszel a pótanyjuk, de akkor se mondhatod hétvégén, hogy hozzád jöttek, nem hozzám, mert ilyenkor a gyerekes pasi közös programot akarna, veled is. Hiába nem a te gyereked, akkor is el kell menned velük vasárnap az állatkertbe, legalábbis én így látom, de kérdezö írd meg, hogy te mit várnál el mondjuk egy hétvégén, ha jön a gyereked.

Ha teljesen kivonod magad a gyerek körüli teendökböl, akkor joggal érezheti a gyerekes pasi is, hogy nem fogsz tudni/akarni beilleszkedni az életébe.

ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
7# Ja, nem erre gondoltam, hanem arra, hogy apa leül tévézni, én meg etessem meg, játsszak vele, ilyesmi ő meg maximum beszél a gyerekkel egy kicsit, hogy mizu az oviban/suliban, aztán le van tudva. :D
ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Értelmetlen.
ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Én jönnék össze gyerekkel rendelkező férfivel. De lehet más igen! Viszont a saját korosztályod keresd az segíthet azért. A fiatal nőkben ne gondolkozz ha te 40 es vagy.
ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!