Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan csinos vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan csinos vonzó nők, akiket nem zavarja ha kapcsolatban fordított a felállás, tehát én takarítok, mosok, főzök a nő meg férfias munkákar csinál, például barkácsol, autót vezet?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Tekintve, hogy egy lakásban nem sok teendő van a házimunkán kívül, engem aztán nem zavarna, ha te akarsz mindent csinálni. Senkit sem zavarna, ha kinyalják a pitsáját, csak általában nem ez egy egészséges kapcsolat alapja.
ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden álmom lenne egy ilyen kapcsolat. Nem kérek privàtot.
ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Há hazimunkát ugyan végezhetsz, autót vezetni tud jó sok nő, de barkácsolni és igazán férfias szerelési melókat, már valljuk be nem sok nő tud, ami persze érthető!

Engem igazán az érdekel te miért szeretnél fordított felállást? Nem értessz esetleg a férfias melókhoz?

ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vezetni ma már alap dolog a nőknek. Ahogy az is hogy a férfi besegít a háztartásban amelyben él!


Nekem jó lenne ha végeznéd a házimunkákat is, de nem látom az összefüggést, hogy akkor nekem miért is kéne szerelni meg barkácsolni?


Abszolút nem érdekel az ilyesmi, ezekhez hívunk szerelőt.

ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen...mindenre van példa. Nekem nem kéne, pedig megtudok csinálni mindent.
ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!