Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » G Fodor Gábor milyen férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G Fodor Gábor milyen férfi, ha úgy nézek ki mint ez a politológus, akkor lehet átlagos barátnőm?

Figyelt kérdés
[link]
ápr. 14. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon ronda


Ha így nézel ki egy dagi , 50 es , ronda nőre van lehetőséged. Hívhatod átlagosnak is.

ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Nyilván én sem vagyok kövér ezért nem szeretnék dagi nőt
ápr. 14. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég előnytelen külseje van, de a társadalmi státusza kompenzálja ezek szerint.
ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Borzasztó taszító számomra külsőre ez az ember, nem ismerem, most láttam először, de a hideg futkos a hátamon. Itt a fő kérdés, hogy milyen karriert, személyiséget tudsz mellé felmutatni, amivel ezt kompenzálni tudod.

Nem akarlak elkeseríteni, de én is az 1-essel értek egyet, ilyen nőket kellene megcéloznod. Bízom benne, hogy nem a 20, 30 éves csinibabáknál próbálkoznál.

ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Nyilván nem csinibabáknál próbálkozok azért tisztában vagyok a külsőmmel, egy vékony átlagos egyszerű nő teljesen jó nekem. Sajnos így nézek ki volt hogy össze is kevertek vele, akkor személyiséggel lehet kompenzálni szerinted is egy ilyen külsőt?
ápr. 14. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

(személyiséggel lehet kompenzálni szerinted is egy ilyen külsőt?)


Ronda vagy akkor vékony nőre nincs esélyed.

ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. De miért nincs, ha én is vékony vagyok?
ápr. 14. 11:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok, szerintem igen, ha van egy jó személyiséged, humor, intelligencia, kedves, megbízható ember vagy és mellette rendezettek az életkörülményeid, van normális munkád, legalább egy átlagos életszínvonalat biztosítasz, akkor igen. De hangsúlyozom, hogy a saját korosztályodból keress, 5 év legyen a max aminél fiatalabbnál próbálkozol.
ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Ronda és még buta is
ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha neked jó a szintén nem előnyös arcú (nem átlagos, hanem átlag alatti vagy ronda) nő, akkor van azért esély.
ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!