Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiatlan dolog az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan dolog az ha egy férfi nincs oda a nőért és nem hordozza a tenyerén?

Figyelt kérdés
Sok férfi ismerősöm van akik tényleg szinte mindent megtesznek a nőért, ha kell 200 km-es távkapcsolatban benne vannak, ha kell viszik mindenhova autóval ajándékokat vesznek neki kényeztetik, elhalmozzák minden jóval, én nagyon nem ilyen vagyok valahogy nincs meg bennem ez az ösztön azért mert egy nőnek pu##ja van különb lenne és mindent megtennék neki..
ápr. 14. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért teszed meg, mert pu##ja van, hanem mert szerelmes vagy az adott nőbe. Az a 200 km-es távkapcsolat, amiben a férfi benne van, abban a nő párja is ugyanúgy benne van..
ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nekem nem kell csicska, se olyan, aki azt hiszi hogy az ajándékaival lekemyerez. Szeressen és tiszteljen. Ne emeljen pedesztálra, legyünk egyenrangúak.
ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Hulladék az ilyen. De nem kell senkinek veled szóba állnia.
ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Kapcsolatban azért van az ember jó esetben, mert szereti a másikat, és azért van oda érte.


Aki ilyen lekezelően beszél a másik félről, annak nem igazán való párkapcsolat.

ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Majd rájönnek hogy felesleges időpocsékolás bárkinek többet adni mint amennyit nyújtani tud, legyen az a legjobb nő a világon.
ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyaltalán nem baj, hogy ezeket nem teszed meg. Jogod van hozzá. Nekem viszont jogom van olyan férfit valasztani, aki abtenyerén hordoz. Ha te nem akarod megtenni, nem kell, van ezer másik, aki boldogan
ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod ez nem kölcsönös? A nő nem kényezteti a párját ugyanúgy egy kiteljesedett kaocsolatban ha szereti? Dehogynem! A te hozzáállásoddal sose lesz egy szerető gondoskodó nőd. Megnézném a kapcsolatod az anyukáddal. A nők iránti odaadásod ott kezdődik tudat alatt.
ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
A lustaság es közöny semmilyen területen nem fog előre vinni.
ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Vannak nők akiknek bejön.

Engem pl nem kell kocsikàztatni sehova, van lábam és a tömegközlekedés sem derogál, és ajándékokkal sem lehet megvenni. Viszont arra igényem van, és szeretem hogy én vagyok a legfontosabb a páromnak. Akarjon velem lenni, ha tud elkísér ügyet intézni, megtesz nekem dolgokat mert szeret, meglep apróságokkal amiket szeretek, hogy tudjam mindig gondol rám, és ezek fordítva is így vannak egyébként.

ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Biztos a nő is sok mindent megtesz a parjaert és szeretik egymást.


Minek neked nő, ha nem vagy oda érte?

ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!