Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyivel több lenne a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyivel több lenne a ferfi vagy hogy jön ki így a matek?

Figyelt kérdés
Rengeteg szingli sikertelen férfit ismerek és rengeteg próbálkozó férfi van a társkereső oldalakon.... ugyanakkor a legtöbb nő mégis kapcsolatban van.. kérdem én akkor ez a sok nő kivel van kapcsolatban ha ilyen sok a szingli férfi ?
ápr. 15. 13:32
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
73%
Ismered a legtöbb nőt?
ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
15%
rengeteg embertől hallom hogy sok jóképű chad több nőt is kezel,ezek a nők a nyilvánosság előtt úgy adják elő hogy évek óta nem sexeltek stb
ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
82%
2, amit incelfórumon konteóztok, az nem a valóság.
ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
88%
Én szingli nő vagyok, de nem vagyok fent egy társkeresőn sem
ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A boldogság nem létezik ***** válasza:
7%
Osztálytalálkozón látottak alapján ezen nők barátjai/férjei úgy 10-15 évvel idősebbek tőlük, nagy átlagban. (Biztos semmi pénzügyi érdek nincs a háttérben 😏)
ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%

"kérdem én akkor ez a sok nő kivel van kapcsolatban ha ilyen sok a szingli férfi ?"

nem az incel haverjaiddal, hanem olyan férfiakkal, akik képesek az értelmes emberi érintkezésre.

ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
87%

"(Biztos semmi pénzügyi érdek nincs a háttérben 😏)"


Férfioldalról pedig semmi felszínesség, muhaha.

ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A boldogság nem létezik ***** válasza:
9%

7.


Én ezt sem vitatom. Minden "kapcsolat" érdekek mentén jön létre, egyedül azt tartom visszásnak, amikor páran előadják, hogy "jajj, a szerelem!!!!" (komolyan van kb. 6-7 éves kor felett bárki, aki ebben hisz?)

ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
8%

Én szingli nő vagyok, de nem vagyok fent egy társkeresőn sem


és?mi ebben a meglepő?volt már lehet 100 fickód,azt már unod,most nem kell kapcsolat,vagy,ismerősi körökből pár férfi tologat mint a lopott biciglit,vagy aakrsz komoly kapcsolatot de megoldod társkereső nélkül is,és?

ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
49%

Egy felvetés: azt tudjuk, hogy a párkapcsolatban lévő nők párja milyen nemű?

Ezt sem árt górcső alá venni, főleg a 2020-as években...

ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!