Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak meg egy fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak meg egy fiút, akivel itt beszélgettem?

Figyelt kérdés

Debreceni srac, huszonéves

Sajnálom hogy félbe szakadt, főleg az én hibám volt

Ha lenne kedve, en újra belevágnék, de nem tudom hogy találjam meg.


ápr. 15. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsével... Ha esetleg tudod a felhasználónevét, mondjuk, gondolom itt beszélgettetek, és írd ki, hogy őt keresed.. Nyilván elképzelhető, hogy törölted azóta magad, és újra regisztráltál, így nem lehetsz biztos benne, hogy nem regisztrál-e valaki olyan névvel, írj akár az ismerkedés kategóriába is. Nem mondojm, hogy sok csaj megérdemli, de viszonylag hamar lepattintjátok az embert, és ez kortól független..
ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Törölted az üzeneteidet és a keresett és megválaszolt kérdéseidet?
ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Névről.
ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keresd vissza a régi üzentek között. Ha ott nincs, akkor kevés esélyed van, hogy megtalálod.
ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszel a nickjére?
ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kár keresned

Ha egyszer nem érdekelt és otthagytad, már felesleges keresgélned őt

ápr. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. :)
ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!