Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszumokat köttök egy társ keresésekor?

Figyelt kérdés
Pl mit néztek el, ami nem tetszik az adott társon ,viszont más tulajdonságai miatt mégis elfogadjátok,szeretitek.
ápr. 17. 07:28
1 2
 1/16 Paul Atreides ***** válasza:
67%

Ezt nehéz így konkretizálni, mivel minden ember más és más. Vannak olyan dolgok amiket könnyen el lehet fogadni és vannak olyan dolgok amiket már sokkal kevésbé vagy egyáltalán nem.


Én kompromisszumokat nem igazán kötök ilyen téren, ha valami olyan dolog van ami számomra zavaró akkor tök felesleges úgy tennem, mintha nem zavarna, mert később úgyis problémát fog okozni. De mondom ezt úgy, hogy senki sem tökéletes.


Most ha olyanra gondoltál, hogy valakinek van például bőr hibája és amúgy minden rendben azt természetesen gond nélkül "elfogadom" vagy kötök ezen a téren kompromisszumot.

ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Pl. nálam eddig kizáró ok volt a cigi és a tetkók, a mostani páromnál viszont nem érdekel egyik sem. Kompenzál a jóképűségével és azzal, hogy az egyik legédesebb törődő férfi, akivel valaha voltam.


Komolyabb dolgokban viszont nem kötnék kompromisszumot, olyat kellett találnom, akivel minden klappol. Ehhez rengeteg férfival kellett ismerkednem előtte, de nem adtam fel.

ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Szinte bármilyen külső hibát elnézek, de abból nem engedek, hogy értelmes és elviselhető legyen. 38/F, incel
ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Külső. Kb egyik barátom se tetszett igazán de ettől függetlenül helyesek, de más miatt voltam velük pl mert monogám, de ha lenne kínálat nem őket választom. életemben eddig egy pasim volt csak, aki 110 re is tetszett.


Kulso nekem mkndog megalkuvás csak a pasikkal. Örülhetek csak annak is ha vki hű komolyat akar normális. Ne akarjak toronyorát is láncostul.

ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Én amikből nem engedek azok a következők:

Lakjon Budapesten

Legyen középmagas ( 165-185 között )

Legyen átlagos testalkatú ( ne legyen elhízott vagy anorexiás )

Legyen diplomája

Legyen keresztény

Legyen ápolt, igényes, szerény, kedves és családcentrikus

Ne legyenek tetoválásai, piercingjei


Minden egyébben toleráns vagyok.



37F incel

ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Leirjq vki kérdésre, hogy milyen kompromisszumokat köt erre mások lepontozzák. Nem like jel a pipa.
ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Nincs túl sok elvárásom.

Lány legyen (lehetőleg).

ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
5: Azért nem sok egy kicsit az életkorodat meg a mellette lévő párkapcsolati(társadalmi) státuszodat figyelembe véve?
ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
A mostani párom nem szereti az orális szexet, se adni, se kapni. Mégse dobtam ki. Több mint 2 éve együtt vagyunk. Ez az igazi kompromisszum. 42f
ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

8-as: 37 évesen miért ne lehetnének ilyen ALAP elvárásaim?


9-es: ez nevetséges. Szomorú.

ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!