Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középfokú végzettségűként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középfokú végzettségűként lehet esélyem diplomás nőnél?

Figyelt kérdés

Működőképes lehet egy kapcsolat így hogy alacsonyabb végzettségű vagyok?

Mert én úgy gondolom, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor szerintem működhet. Nektek mi a véleményetek?


ápr. 19. 18:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

Két diplomás nő vagyok, nálam lenne esélyed. Pontosan tudom, hogy sajnos sok egyetemi képzésnek és diplomának nincs túl nagy értéke, vagy társadalmi megbecsültsége. Egyáltalán nem tartom magam nagyra a végzettségeimmel, egyszerűen nekem így alakult az életem. De lehet jobban jártam volna, ha érettségi után mást tanulok, ki tudja; sok diplomás ismerősöm érez hasonlóan. Az én esetemben azért a családi nyomás is szerepet játszott.


Az fontos, hogy a pasi értelmes legyen (de ez diploma nélkül is lehetséges), és hogy ne fikázza a diplomás embereket, csak mert neki nincs.

ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember tudja, hogy nem ettől kell függővé tennie és nem szabad ilyet sem elvárnia.
ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

7: Jelenleg nincs munkahelyem.


Igen még anyámmal élek, de tervezek különköltözni.


Ezt a kérdést csak azért írtam ki, ha majd ismerkedek mik lehetnek az esélyeim felsőfokú végzettségű nőknél.

ápr. 20. 14:20
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13


Ebben az esetben fogadd el,hogy életképtelen vagy és esélyed sincs amíg nen változtatsz a mostani helyzeteden.

ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14: Tudom, hogy így az esélyem a nullával egyenlő, hogy legyen társam.

Tervben van, hogy különköltözzek, de ahhoz először állást kell találjak.


Én se mamahotelben képzeltem el az egész életemet.

ápr. 20. 14:33
 16/17 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell mindenképp diplomás nő, ha te nem vagy az? 🤔


Az hogy munkanélküli vagy meg mamahoteles az nagyobb baj. Hány év kell mire megtudod ugrani a rajtengedélyt?

ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16: Nem feltétlenül kell hogy diplomás legyen a nő, ezt csak úgy felvetettem.


Mindent megteszek hogy találjak állást, utána meg különköltözés.

Szeretném az önálló életet.

ápr. 20. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!