Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem jó skill-ekkel ennyire rosszul ment a társkeresőzés,akkor vajon hogy mehet a többieknek? Mi lehet az oka,hogy ennyire elcseszett ez a műfaj?

Figyelt kérdés

30-as éveim elején lévő férfi vagyok, és régebben főleg élőben,egyetemen,munkahelyen,baráti társaságon keresztül ismerkedtem, nem volt ezzel sose gondom. Sok érdekeset hallottam már a társkeresőkről,főleg rosszat, ezért kíváncsiságból kipróbáltam még egy évvel ezelőtt,regisztráltam magam egy társkeresőre, mert gondoltam rácáfolok arra a sok negatívumra,amit hallok.

Felraktam képeket,mivel sokat utazom, főleg olyanokat,egzotikus helyekről,meg síelős stb.,kiírtam milyen végzettségeim vannak,hobbik,színház,mozi,filmek,sportok,festészet stb. Külsőre jól nézek ki,élőben sok lánynak bejövök, és ez az appon se volt másképp, egész sok matchem lett, pár nap alatt vagy 20,aztán úgy fokozatosan beállt olyan napi 1-2-re.

Na most én kiválasztottam közülük a legszimpatikusabbat, és elkezdtem chatelni, és frappáns szövegekkel írtam, meg reagáltam a mondandójára,nem csak magamról írtam,és nem tőmondatokban reagáltam. Hamar találkozás is lett belőle, jót beszélgettünk, de valahogy élőben annyira nem jött be, ezt meg is írtam neki,hogy csak barátilag tudnék rá tekinteni. Aztán találkoztam egy másikkal,ő bejött nekem, tök jót beszélgettünk,de aztán felszívódott üzenet nélkül. Majd a következő a találkozás előtt 10 perccel mondta le a találkozót valami kamunak tűnő indokkal,úgy,h én már ott voltam a megbeszélt helyen. Aztán volt aki még chaten egyszer csak eltűnt, egy idő után már inkább többnek kezdtem írni egyszerre,mer úgy voltam vele,h majd akkor szűkítem le egyre,ha jól sikerült a találkozó. De többségébe nem is jutottunk el a találkozásig,mert még a chaten egyszer csak felszívódtak,akár tök tartalmas meg értelmes beszélgetés után. Akikkel meg találkoztam,azok vagy nekem nem jöttek be,vagy ha igen,akkor túlságosan elkezdtek nyomulni, vagy pedig valszeg én nem jöttem be nekik,csak az a különbség, hogy én mindig megírtam a másiknak, nekem meg egy-két kivételtől eltekintve nem írtak semmit, csak valamelyik találkozó után felszívódtak. Na most ez ment hónapokon keresztül, a matchek jöttek folyamatosan,10-ből olyan 8 még chaten felszívódott, a többivel találkoztam, aztán volt egy akivel összejöttem,de az is csak fellángolás volt,mert néhány találkozó után már össze akart költözni meg a gyerek témát feszegette,szóval azzal megszakítottuk a kapcsolatot. Meg volt néhány olyan, akivel a szex jó volt, de egyébként meg annyira másképp gondolkodtunk a világról, hogy nem igazán működhetett volna komoly kapcsolatként, szóval egy év alatt több 100 match-ből nagyjából egy néhány tucat találkozót tudok felmutatni,amiből legjobb esetben is ilyen néhány hetes szex és/vagy barátságszerű kapcsolatkezdemény alakult ki. Élőben ennél több jött össze közben,pedig nem vagyok az a nagyon sűrűn társaságba járó ember.

Szóval mit gondoltok, ennek a műfajnak befellegzett ez alapján?



ápr. 21. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagy megfelelő.


Élj a hobbijaidnak utazz! Vagy Duna

ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Na ezért nem kellene olyan pasi aki fenn van tinderen. Te is végigdugtad a lányok jó részét, folyamat fenn vagy az alkalmazásban, ismerkedsz, és azzal próbálsz csajozni, hogy milyen anyagi javaid vannak: utazás, menő hobbik, gondolom a kocsid is kinn van.

Gondolom amellett hogy 1-1el randiztál még húzogattad a többi csajt is az idő alatt jobbra-balra. Ennyire ne legyél már elkeseredett és kapcsolatfüggő.

ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nincs értelme 1-2 jó fénykép alapján párt keresni.
ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki erről panaszkodik!
ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nincs kint kocsim,és nem dugtam végig a csajokat,sokkal kevesebbel szexeltem, mint amennyivel lehetőségem lett volna. Az utazós képeket azért raktam ki,mert azt tényleg hozzátartozik az életemhez.

Kapcsolatfüggő pedig nem vagyok,hisz akkor már az első csajjal összejöhettem volna egy hét után,aki mindenáron kapcsolatot akart. Sőt eleinte ilyen naivan csak egyre fókuszáltam egyszerre,de miután láttam,h a többség magasról szarik rám és mindenféle magyarázat nélkül felszívódik, így egy idő után persze,h már többet is néztem egyszerre, hisz 80%-os volt a valószínűsége,h eltűnik mielőtt találkoznánk.

ápr. 21. 10:56
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
#2 Jajj hagyjad már magad, a nők egyszerre 10 pasival járnak össze randizgatni meg dugni, hátha valamelyik jó lesz alapon.
ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

Hogy érted, hogy ennek a műfajnak befellegzett?

Senki ne keressen társat? Haljon ki az emberiség?

Amik veled történtek ugyanúgy megtörténtek volna akkor is ha a való életben ismerkedsz, nem az internetes tér hibája hogy ez lett.


Nem akarlak megsérteni de itt inkább veled van a baj. Nagyjából a 2. válaszoló meg is írta, hogy miért.

ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"akkor vajon hogy mehet a többieknek"

Sehogy

Ami neked napi 1-2 match, az a többieknek havi vagy akár csak évi 1-2, tehát szinte semmi

Azok a matchek is semmilyenek, legtöbbször nem reagálnak a legnormálisabb üzenetekre sem.

És persze külsőre is a férfinál jóval ótvarabbak, de persze a chadeket keresik inkább ők is

Tehát randi sincs ott, az átlag férfiak legalább megspórolják ezeket, még lehet ők járnak jobban?

ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Nekem a szöveged alapján nagyképűnek, önteltnek tűnsz, és ez sokaknak nem szimpatikus tulajdonság (nekem sem). Szerintem ez biztosan lehet egy az okok közül, ami miatt sokan felszívódnak.


Amúgy meg minél vonzóbb, jobb party valaki és minél több lehetősége van, annál nehezebben talál párt, mert iszonyat válogatósba megyünk át és iszonyat sok a lehetőség. Én pl. kondizós, formás lány vagyok, sok pasinak tetszem, mára is ketten hívtak randira és mindkettő jóképű, sportos, jól keresnek stb, bármelyik jó lehetne, de már előre látom, hogy megint egyikből se lesz semmi, vagy én nem akarom majd, vagy ők nem, vagy közben felbukkan majd még két pasi, akik szóba jöhetnének…sokkal egyszerűbb azoknak, akik nem néznek ki jól, mert ha szökőévente akad nekik egy jelentkező, ahhoz foggal-körömmel ragaszkodnak és leélnek együtt 30 évet :D

ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
#9 Ez undorító egy komment volt.
ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!