Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szempontból férfiaknál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból férfiaknál a vonzó külső+személyiség és az anyagiak közötti "választás" mely ponton billen át?

Figyelt kérdés
Meddig a pontig számít a külső+személyiség és kevésbé az anyagiak és mely pontnál billen át az anyagiak felé a mérleg?
ápr. 21. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a személyiségen múlik minden.
ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Amikor az anyagiak miatt lehetetlenné válik a találkozás vagy együttélés.
ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni, nálam a személyiség döntő, sosem érdekelt más pénze. Aki anyagias az meg úgy sem fog szerintem válaszolni.
ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A boldogság nem létezik ***** válasza:
9%

A személyiség a döntő, igen.


A pénz és a jó külső kötelező beugrók, ezen felül még a személyiség és még valami plusz is legyen, mert ez így nagyon kevéske.

ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem sajnos mindegyik fontos, de nehéz olyat találni, amelyikkel minden klappol.
ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva minden fontos, vagyis a külső, belső, anyagiak. De ha mondjuk úgy érzem, látom, hogy a másik képes harcolni a jobb életminőségért velem együtt, céltudatos akkor simán vele vagyok. Logikusan hogyha nem látom rajta akkor inkább nem teszem magam vele.
ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a választóvonal ott húzódik, ahol a nő úgy gondolja, hogy komoly kapcsolatra vágyik.

Csak szexre, laza kapcsolatra bőven elég, ha a pasi jól néz ki, és a személyiség is passzol.

De ha együttéltek, akkor külön kassza és saját lakás esetén is borzasztóan le tud húzni a másik anyagilag. Nem beszélve arról, hogy még mindig a nő hordja ki szüli meg a gyereket, a nő tudja szoptatni, ergo ő esik ki a munkából hónapokra, sőt évekre.

Akivel egy nő családot tervez, annak anyagilag is tudni kell biztonságot nyújta.

Aki nem tervezi, csak becsúszik, vagy ész nélkül vág bele, az más kérdés. Ilyennek legtöbbször óriási szívás a vége.

ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Addig szamit a szemelyiseg es a jo pasisag amig anyagiakban tudja a sajat eletet finanszirozni es nem tolem varja el h eltartsam.


Engem soha nem kellett !

ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 shortcel165 ***** válasza:
0%

Első körben legyen magas a pasi, attól kezd bizseregni a pna!


A többi másodlagos a legtöbb nőnek, úgy tapasztalom.

ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem billen sehova, mind fontos.
ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!