Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű nőként vágyhatok a szerelemre?

Figyelt kérdés

Bővebben kifejtve: a külsőm miatt egész életemben visszahúzódó voltam, és nem mertem ismerkedni a férfiakkal, úgy érzem nem vonzódna hozzám senki, félek a visszautasítástól, hogy csalódnának bennem.

Ahogy telnek az évek, egyre reménytelenebbnek látom azt hogy találjak valakit aki elfogadna és szeretne. Próbálok pozitívan hozzáállni, de mindenhol azt látom milyen fontos a külső, nekem az arcom is átlagos vagy még annak sem mondható, a testem sem vonzó valószínűleg sokak szemében. Annyira nem is érdekel engem ez, például a sminkelés vagy sok más szépségiparral kapcsolatos dolog. Sokszor emiatt kívülállónak érzem magam a nők között is, mert úgy tűnik mintha ez mindenkinek alapvető lenne, például szinte mindenki jár manikűröshöz, tőlem ez is annyira távol áll, persze szép, de engem ez annyira nem érdekel, legfeljebb magamnak szoktam néha megcsinálni otthon.

Mindezek miatt ha valaki esetleg ismerkedni szeretne velem a környezetemben, annak hamar véget vetek, mielőtt még bármi kialakulhatott volna, ilyenkor az van bennem hogy úgyis csalódna ha látná a testem, és nem akarom átélni azt hogy emiatt elhagyjon valaki akiben megbíztam. Ennek valós okai vannak, nem csak az önbizalomhiány, persze az is része, ezzel tisztában vagyok.

Ennek ellenére valahol még reménykedem benne hogy van valaki aki szeretne engem mindennel együtt, és én is őt.



ápr. 22. 01:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

"ha valaki esetleg ismerkedni szeretne velem a környezetemben, annak hamar véget vetek, mielőtt még bármi kialakulhatott volna"


Ezzel a hozzáállással elvi képtelenség, hogy bármikor is legyen párod.

ápr. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
80%
Kicsit változnod kellene mert ilyen hozzáállással nehéz lesz partnert találni!
ápr. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

A szepsegapolas pont azert van amiket leirsz. Ezzel egyutt pedig az ismerkedes elutasitasa pontos valasz a feltett kerdesre.


El kell fogadni hogy a nok 93.5 szazaleka nem elegedett a lulsejevel ezert sokan minden lehetseges modon probaljak a konezetuket javitani. Az is lenyeges teny, hogy minden no utan sokan erdeklodnek kinezettol fuggetlenul. Harmadik pont, hogy mindig a no valaszt, azaz rajtad mulik kinek a kozeledeset fogadod el. Az is teny, hogy nem mindig olyanok kozelednek, akik erdekelnek, de ha valaki tetszik, akkor ne legyen semmifele fenntartasod magaddal szemben.

ápr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy az előző írja, a nők döntő többsége elégedetlen a külsejével. Hagyd hogy saját magadért szeressenek, ne azért, ahogy szerinted kinézel. Adj esélyt a jövendőbelidnek és saját magadnak!


Minden jót :)


F/50+

ápr. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted csak modellek vannak kapcsolatban? Nekem is előnytelen a testem, lapos a seggem és lógnak a melleim, mégis van aki szeret és viszont. Persze ha elmegyek itthonról, összeszedem magam, nem zsíros hajjal meg csipás fejjel ismert meg, de mondjuk hogy vannak azért előnytelen napjaim 1-1 itthon döglős hétvégén.

Nem kell sminkelni egyébként. Legyenek igényes hatást keltő ruháid (mindegy milyen stílus, csak ne úgy nézz ki, mint akire csak ráborult egy adománynak szánt zsák ruha), meg esetleg egy hajformázóra ruházz be, hacsak nem eleve tökéletes egyenes vagy tökéletes göndör hajad van, mert a kettő közötti kusza haj ápolatlan hatást tud kelteni. Meg legyen levágva a vége, ha töredezik. Tisztálkodást gondolom nem kell említeni. Fogkőleszedés ha szükséges, évente egyszer nem árt.

Minden egyéb, a smink, körmök csak extra. Körmeimet én is csak formára reszelem általában, néha van géllakkom vagy kifestem magamnak, de ez a férfiakat nem nagyon érdekli.

ápr. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan derül ki, hogy valaki szeretne téged, ha az ismerkedés elején mindenkit visszautasítasz és rövidre zárod a beszélgetést?
ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy valakinek meg fogsz tetszeni, a szépség szubjektív téma.
ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A boldogság nem létezik ***** válasza:
51%
Ez csak fordított nemekkel volna lehetetlen és irreális "elvárás".
ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Normálisnak kellene lenned, és akkor válogathatnál a jobbnál jobb pasik közül, akárhogy is nézel ki.
ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Tipikus önsorsrontó vagy,ha nem változtatsz a hozzáállásodon akkor te leszel a következő 40-es macskás bolond nő.
ápr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!