Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40 körüli férfiaknak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 körüli férfiaknak már lefőtt a kávé tényleg nem kell már a nőknek?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 08:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
7%
Villanykörtét becsavarni meg csapot cserélni használhatók de szexre kell tartani egy fiatal potens pasit mellettük.
ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem főtt le a kávé, negyvenesként még bőven volna esélyed a nőknél, már csak az a kérdés kiknél, na meg persze, hogy akiknél igen, azok kellenek-e neked. Több tényező is befolyásolja ilyenkor már, hogy kiknél lehet esélyed, és kiknek van nálad.
ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%

En huszevesen sem kellettem.....



39F incel

ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Én tizenévesen se
ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Fù, ez a kor kérdés kényes kérdés.

Olvastam már 30 évesektől is hasonló kérdést.


Írtam már pàrszor itt, de ezt az érintettek nem akarják elfogadni, hogy leginkább a nőkre jellemzőbb, hogy eltoljàk maguktól a fèrfiakat szexuálisan és érzelmileg is a kapcsolatban.

Valamiért már nincs szükségük a férfira, miután meglettek a gyerekek, lett tető a fejük felett.

Mire hivatkoznak?

Sok a munka, gyerekekkel kell foglalkozni, sok a háztartás, stb, stb.

De még ott is hanyagolja a nő a férfit, ahol a férfi mindenben segíti a nőt.

Akkor ott mi a kifogás?


Tàrskeresès szempontjából meg nagyon vàlogatòsak lettek a nők, holott nem biztos, hogy ők annyira tökéletesek külsőleg, belsőleg, anyagilag, mint azt ahogy elvárjàk egy pasitòl.

ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

naponta megkérdezitek...


Egyik nap 30 körülieknek másnap 40 körülieknek


Persze temessünk el mindenkit már 28 éves korától.

ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

40+ os paliként leírnám, milyen nők érdeklődnek utánam, agyrákot kapna itt pár incel, meg aki ezen hisztizik folyton.

De ez még mindig így az a szint, mint amikor a közlekedés kategóriában azon lovagolnak, milyen autót vegyen 600 ezerért...és a hasonló konteósok ott röhögnek, azért csak biciklit kapsz.

Vannak tényezők.

Csak tapasztalni kell, meg élni, hogy ne tegyél fel barom kérdéseket.

ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

#7

600.000 forintért lehet jó autó kapni.

Ja, hogy keresgélni kell?

Én vettem egy 2001,Peugeot 406 2.0,HDI autòt 350.000 forintért 2018-ban és köszönjük szépen, jól voltunk.

5 évig volt nálam az autó és soha, sehol nem hagyott cserben.

Nem is értem azokat, akik csakis 1 millàtòl nézik a használt autókat?!

ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem tudom, de én 40+ osan sokkal kelendőbb vagyok a nőknél ( 25-30 éves korúaknál), mint bármikor...
ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
40+ én több nővel szexelek mint 10 éve ráadásul a 20-30 korosztályból. Nem kell öregnek és rokkantnak lenni 40 évesen.
ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!