Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen hihetetlen sok szingli férfi?

Figyelt kérdés
Kollégák barátok stb. között rengeteg a szingli férfi... egyszerűen nem találják a társukat...
ápr. 22. 16:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
54%

"nekem mutatták már nők hogy simán facebookon napi többszáz jó pasi próbálkozik be"


Napi?

Több száz?

Jó pasi?


Ne hazudj, mert impotens leszel.

ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
31%
Ha az átlagos nőknél nem próbálkoznak,akkor ők mért nem próbálkoznak?pl nálam,vagy ha én próbálkozok náluk,mért carnak le?
ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
45%
Ez az igazság láttam hogy sima dohánybolti eladó meg pékségi eladó átlagos kinézrtű lányoknak is egésznap irogatnak a kigyúrt bentleys pasik meg is mutatták hogy nincsenek rászorulva egy olyan lúzer melósra mint én
ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
37%
Napi többszáz😂😂 10 év alatt nem ír nekem 20 pasi sem, nemhogy napi többszáz, pedig elég jó képem van kint.
ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
32%

Egyébként nem azért vagyunk szinglik, mert annyira élvezzük ezt az állapotot, sőt, legalábbis a normálisabban - családi életben - gondolkodók nem azért. Szerintem jóval több nő élvezi a szingliségét, mint férfi.

A világunk eléggé a nőknek kedvez pl jogilag is. Pl egy válásnál általában a nő visz mindent. Egy bevett hazugságuk a nőknek, hogy "hogy tudsz ilyen lenni velem, amikor gyerekeket is szültem NEKED!" Aztán érdekes módon a válásnál meg kiderül, hogy nem is a férfinek lettek szülve azok a gyerekek, mert a bíróság csont nélkül a nőket részesíti előnyben ebben a kérdésben. (Az sem véletlen, hogy jóval több a hajléktalan férfi is, mint nő.) Tehát ma egy nő a párja "lecserélésekor" kedvezményezett helyzetet élvez. Szóval működnek itt jogilag megalapozott kasztrációs módszerek is dögivel, de mindezek ellenére mégis vagyunk szép számmal olyan vakmerően bátrak(?), akik áldozatot merünk válalni azért, hogy családban élhessünk és hogy ne hagyjuk kipusztulni a magyarságot. Sírás-rívás vége.

ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
31%
44,bevan állitva hogy aki nem ismerős netudjon irni,nagy zsivány vagy
ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
8%

Rég volt már háború, de olyan igazi mint ami például most Ukrajnában megy, az leamortizálja a férfi állományt sajnos. Kicsivel több a férfi 50-60 év alatt, és nagy a frusztráció, túl nagy a nyomás egy mai 20-on, 30-as de akár 40-es férfin sok tekintetben.

Ez a kép meg magáért beszél:

[link]

ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
0%
A 42 es igazat irt
ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk egy átlagos lányt előbb utasítanak el az átlagos srácok mint fordítva.

Nem tudom, hogy miért szarnak le….

Nem látlak, nem ismerem a beszélgetési stílusod. Az is lehet, hogy attól még, hogy átlagos lányokra írsz attól még lehet, hogy jóval magasabb kategóriájuak.

Vagy a beszélgetés veled nagyon unalmas, szavakat írsz.

ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
31%
Nők megkéne nézni a spam et
ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!