Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 évesen még szűz vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen még szűz vagyok és nagyon szeretnék ezen változtatni, hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés

#Sjdhdhdh
ápr. 23. 12:13
1 2
 1/14 Paul Atreides ***** válasza:
85%
Ez nem egy olyan dolog lesz amire választ fogsz kapni itt pontokba szedve, hogy hogyan kell.. és majd 100% siker ráta fogad, ha úgy csinálod.
ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
:D Dik aza kérdés! :D
ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha ezt 21 évesen itt kell megkérdezni, akkor szerintem ezt engedd el.

Komolyan nem jutott eszedbe legalább 1 videot megnézni erről?

ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A baráti körödből kinézed azokat, akiknek tetszel. Végül beleszeretsz az egyikbe.

Eljártok programokra együtt és társasában.

Aztán megkéred, legyen a kedvesed.

ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"A baráti körödből kinézed azokat, akiknek tetszel."


és ha nincsenek barátaim akkor mit tegyek?

ápr. 23. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Először szerezz azokat. Kivel akarsz kimozdulni/ismerkedni ? 0 emberi kapcsolattal nem fogsz part találni.
ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

5: Akkor barátkozz, ismerkedj!

Elmész egy koncertre és máris lesznek körülötted.

Vagy karate-edzésre, iskolába...

Vagy miitt.hu .

Vagy netes fórumon egy társaságba beolvadsz..

Ez az itteni fórum nem jó, itt anonim mindenki, és nem is találkozunk, és 1-1 kérdés alatt túl kevesen vagyunk..

De vannak társkereső irodák is, ahol tudsz regisztrálni és megkeresik neked a párodat.

ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Elmész egy koncertre és máris lesznek körülötted.

Vagy karate-edzésre, iskolába..."


szociális fóbiás vagyok, szorongok emberek között és magamtól nem is szólnék senkihez, max ha odajönne valaki és szimpatikus akkor talán...


társkeresőket meg már próbáltam és nem voltak jó élményeim

ápr. 23. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat ez így nagyon lehetetlen. Nem gondolod, hogy kezelni kellene a fóbiád? Senki nem fog odamenni hozzad nőként, hogy lenne-e kedved ismerkedni…
ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Senki nem fog odamenni hozzad nőként, hogy lenne-e kedved ismerkedni…"


nem igazság, a nőkhöz bezzeg odamennek naponta 50en, azzal és akkor jönnek össze akivel/amikor csak akarnak

ápr. 23. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!