Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » “Én vagyok a nő, küzdj értem!”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Én vagyok a nő, küzdj értem!” Ezt hogy érti?

Figyelt kérdés
Nekem van párom, de egyik barátom mutatta, hogy a Tinderen amikor találkozót akart szervezni egyik match-ével, ezt írta neki a nő. A barátom nem egy tipik incel, normálisan ismerkedni szeretne. És nem tinikről vagy huszonéves emberekről van szó. Hanem 40 környéke. Infantilis, nárcoid játszmák helyett vajon nem lehetne normálisan kommunikálni?
ápr. 23. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehetne, de ez a nő szórakozni szeretne.
ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem elég visszatetsző ezt így kijelenteni, de én nőként így értem ezt a mondatot.

Küzdjön érte a férfi, tehát udvaroljon normálisan, tegye bele az energiát, akarja őt megismerni, bánjon vele szépen, tisztelettel.

Bizonyítsa, hogy megbízható, jó társ lenne, legyen rendszeres a kapcsolattartás.

ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőért küzdjön a reanimátor.
ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azapjabüdöshóttkórosfaxát
ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert megérdemli.

Különleges, hiszen luk van a lába között.

ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, hogy érti, de inkább hagyja a barátod a fenébe az ilyeneket. Ha nem akar találkozni, akkor mondja meg.


N

ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerni kéne a szövegkörnyezetet, mit mondott előtte a pasi?
ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ennyi idos a baratod? Mert ha 40 eves eleg tinisen irtal. Mert lehet a nő komoly es sebzett es xsak igy kozli viccesen. Amugy lehet aprod egy kicsit narci
tegnapelőtt 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mièrt baj, ez szerintem csak a nő szeretne ha udvarolna Neki. Lehet nem veszi ugy a barazod komolyan mint ahogy kellene. Es a nő ezt erzi. Es probalha felhivni magara figywlmet. Elso alaklom vagy mar tobbszor beszelgettek?
tegnapelőtt 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!