Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legnagyobb probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legnagyobb probléma?

Figyelt kérdés

Azt válaszd amiért leginkább elutasítanàd egy férfi közeledését!


1. Alacsony , mondjuk 160-175 cm

2. Szegény , nincs lakása , megtakarítása és autója

3. Melós, azaz 3-400 ezernèl nem keres többet

4. Buta, legmagasabb végzettsége nem több az érettséginél

5. Kövér , vagy legalábbis nem trendi a külseje már, szóval 80 kgnál több és nem 60-70 mint a fiatalok.

6. , konfliktus kerülő , olyan aki előre gondolkozik és tudja ha visszavág valakinek akkor őt rúgják ki pl a munkahelyről

7, ambíció nélküli , azaz jó neki ahol él, dolgozik. Túl élő módban van. Nem akar tanulni sem kockáztatva változtatni. Mert lehet rosszabb helyzetbe is kerülhetne.


ápr. 26. 05:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A képesség és a lehetőség amúgy nagyon rugalmas. Akár napi 30-40 perc pluszal tud az ember valami újat tanulni.

Viszont, ha amúgy nem is akarsz gyereket csak úgy ellenni az életben, arra természetesen ez is jó, de akkor hasonló életmódot kereső emberre lenne szükséged, de azok meg általában kicsit hippisebb, világutazó emberek általánosságban.

ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 shortcel165 ***** válasza:
0%

Én úgy látom, hogy a 170 centis pasi még oké sok nőnek, az alatt viszont selejt, féreg kategória.


Nemhogy férfiként, emberként se veszi számba a nők többsége az alacsony pasikat.

ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

szóval aki 300-at keres az csak melós lehet


akinek csak érettségije van az biztos buta


80 kg-nál több és túlsúlyos..hány cm magassághoz képest? vagy zabál 2 pofára és lusta mozogni? És egy löttyedt teste van? - Ezt magának köszönheti.

ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
5,6,7.
ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Rám egyik sem igaz kb, talán csak a 6os valamennyire, mégse nagyon érdeklem a csajokat.


Nem mondom hogy csak az alfahímeknek lehet szép barátnője de majdnem.


F30

ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ez az egész tök baromság, amiket írkálsz. Az is provokatív, hogy butának nevezed a csak érettségivel rendelkező embereket. Nagyon szűk látókörű vagy kérdező.
ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
4, 6, 7 nagyon gáz nehéz választani. Egyébként ha nem képes kommunikációra és nulla ambíció nálam akkor is off, de a buta embereket nagyon nem szeretem.
ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

16


Nem én nevezem butának! Gondolkozol? Akkor saját magamra is ezt gondolnám! De nem így van. Csak azt írtam amit itt gyakorin szoktak a hasonló iskolázottság kapcsán. Szerintem pont hogy nem semmi jelentősége a diplomának. Egy témakörben jártas személy. Rendben van, de lehet más dologban semmit nem tud. Arról nem is szólva hogy bármi családi körülmény is okozhatja hogy valaki nem tanul tovább. Nem IQ függő ez.



De ezt magyarázd meg egy diplomás nőnek. Azt fogja mondani akkor is hogy buta xar aki nem diplomás .

ápr. 26. 09:47
 19/32 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Nekem sincs diplomám és páromnak sincs. Nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást. Az élet kb minden területén talpraesettek vagyunk mindketten diploma nélkül is.


Nem értem te miért vagy ráfeküdve a diplomás csajokra, ha nekik meg diplomás pasi kell. Akkor neked pl miért nem jó egy diploma nélküli nö? Ha meg annyira diplomás kell, akkor miért nem szerzel te is diplomát, hogy nagyobb esélyed legyen náluk?


Hasonló ez, mint amikor a kövér, mosdatlan, ápolatlan szőrzetű férfiak top10-es manöken, dekoratív csajokra verik otthon, közben pedig mindennek elhordják az ilyen nőket, hogy nem őket választják. Miért nem jó a dagi srácnak a dagi csaj? Ha látja, hogy nincs esélye a vékony nőknél, de mindenképp olyat szeretne, akkor miért nem edzi magát és fogy le?


Neked miért kell diplomás nő, de komolyan?

ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

19


Tőlem kérdezed ezeket vagy az egyik válaszoló férfitól?


Nekem nem rajtengedély a női diploma. Nem izgat a dolog. Ellenben csak az zavar benne ahogy pl itt vagy Facebookon vagy akárhol ahogy nyílatkoznak a nem diplomás emberekről. Mintha tényleg fix lenne hogy egy érettségis IQ-ja nem lehet több 100 nál a diplomás hölgyeknek meg mindnek 125 felett lenne. És ez nincsen így a valóságban.



A kövér szöveg meg sértő. Mert az azt vonja maga után ami egy közhelyes szöveg hogy aki túlsúlyos az lusta, igénytelen , zabál és nem mozog. Ami van akire igaz de egyre több a valóságban beteg ember akinek valami kihat a testére is. Én is edzek 15 éve. Gyerekként fociztam az iskolával. Versenyekre is vittek. Erre most ha te rám néznél akkor elkönyvelnèl lusta disznónak aki egész nap csak kanapén döglik.

ápr. 26. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!