Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alapvetően mégiscsak a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően mégiscsak a szex miatt vagyunk együtt a másikkal?

Figyelt kérdés
Azzal együtt, hogy nyilván valamiféle összhang ahhoz is kell, de... most komolyan, valljuk be, mennyi mindent nézünk el a másiknak, csak azért, mert szükségünk van szexre? Mindenki így van ezzel?
ápr. 26. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Nők talán kevésbé.

Férfiaknál szerintem jellemzőbb, ott ez erősebb ösztön. Néha csodálkozom is, férfiak mit össze puncsolnak a sárkánynak, csak hogy néha megszánja őket öt perc punával.

ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%

1 - Neked elég 5 perc?

És a párodnak?

ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

Na, ezt én biztos nem tűrném... de azért sztem nem sok pasinak van olyan nője, amilyent szeretett volna.

ápr. 26. 12:14
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
3# és nemsok nőnek van olyan palija akit ő szeretne.
ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Igazából ez az egyik oka amiért nem randizom. Úgy érzem a férfiak csak a kiszámítható szex miatt jönnek össze valakivel, és gyakran lényegtelen kivel.

Engem alapvetően semennyire nem érdekel a szex, hosszú ideje nélküle vagyok és nem hiányzik, ez nem motivál a párkeresésre.

ápr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Leclerc ***** válasza:
91%

Miért gondolod azt hogy az emberek ilyen egyszerűek?

Nem csak egy ősztőn, nem csak egy vágy, létezik egy emberben.

A szex miatt is együtt vannak, ha jó, meg a szeretet miatt is, meg az anyagiak miatt is, meg még ezer okból.

ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#5 Eddig én is így voltam. Csak közben eltelt 20 év egyedül...
ápr. 26. 12:32
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Naponta volt szex gyerek mellett is, mégis megcsaltak és elhagytak másért. Szóval nem hiszem.
ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem elég. Ha így lett volna még most is azt tolnám akihez amúgy nem kötődök.
ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem elég öt perc, a férjemnek sem.

Viszont nem terrorizálom, hogy cserébe néha szívességből széttegyem neki a lábam, aki addig minden kívánságomat már teljesítette.

ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!