Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy kiölte belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy kiölte belőlem a szerelmet örökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az én történetem ott kezdődik, hogy volt lassan 3 éve egy fájdalmas szakításom az exemmel, nem ért szépen véget, ugyanis eldobott egy másik lány miatt. (Közel 3 évig voltunk együtt) Ezt a fajta "traumát" úgy ahogy sikerült feldolgoznom, sokat beszéltem erről a barátokkal, hozzám közel állókkal. Az elmúlt időben randizgattam fiúkkal, de valahogy egyik sem fogott meg, leginkább belsőleg, nem volt meg az a fajta kémia, vagy ha meg is volt köztünk a kémia akkor ő benyögte, hogy "Bocsi, én most nem állok készen egy komoly kapcsolatra"... Az előző kapcsolatom óta nem is volt senkim. Nyilván hiányzik egy komoly párkapcsolat, ahol szeretve érzem magam, ahol én is adhatok a másiknak, hiányzik a szeretkezés is, az együttlétek. De egy ideje azt érzem már, hogy jég szívű lettem.Ezt úgy értem , hogy senki nem tudott annyira megfogni kívülről-belülről, hogy azt tudjam mondani, "na igen, vele eltudnék képzelni komolyat".

Félek attól, hogy sosem fogok tudni újra szerelmes lenni, és, hogy az exem örökre olyan nyomott hagyott bennem ami miatt nem is fog sikerülni.


Most lehet azt mondani, hogy 20 évesen még hova, meg nem vagyok lemaradva semmiről, de azért ez engem zavar, hiába próbálok ellene tenni. Nem szeretnék siránkozni, sem panaszkodni, nem azért írom ezt le ide, csupán érdekel, van e ilyen ember hasonló helyzetben, vagy volt e, mint jelenleg én.


Előre is köszönöm a SEGÍTŐ, ÉRTELMES válaszokat! :) :)



ápr. 26. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én szerintem nem vagy túl egyértelműen a traumán amit okozott az ex és így nem is tudsz mással együtt lenni sehogyan sem. Bebeszélted magadnak, hogy ja, de nem úgy van. Azért nem fog meg senki egyáltalán mert félsz attól, hogy megint szívni fogsz. Pszichológust javaslok.
ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"Félek attól, hogy sosem fogok tudni újra szerelmes lenni"


Itt a kulcsmondat.

Nem, nem ölték ki belőled a szerelmet, csak félsz az csalódástól.


Mondom ezt úgy, hogy belőlem feltehetően már kiölték.

Ennek az egyik jele az, hogy egyáltalán nem kötődöm érzelmileg egyetlen nőhöz sem.

Bár paradox módon pont erre van szükségem, így tudok nyugodtan csajozni.

ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!



"Félek attól, hogy sosem fogok tudni újra szerelmes lenni, és, hogy az exem örökre olyan nyomott hagyott bennem ami miatt nem is fog sikerülni."


Nem vagy túl a sérelmeiden, félsz, hogy puhansz újra.

ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig hidd el, hogy a tied az egy általános probléma, ami a legtöbb emberrel megesik.


Nem lehet az ember szerelmes rögtön a számára elsőre szimpatikus személybe,.


Gondolj bele, ha csak 20 km-en belül mozogsz , nem biztos, hogy ebben a körben benne is lesz a következő szerelmed.


Csak minden ember szeretné, ezt minél közelebb megtalálni magának. :)

Ugye?


Lehet, hogy csak a 10. ember fogja ezt kiváltani belőled.

Belőlem pl. 8 évig senki nem váltotta ezt ki.,

ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még túl a traumán. Ezzel semmi gond nincs, adj időt még magadnak. El fog jönni az idő, amikor szebbnek látod a dolgokat és találkozol azzal a személlyel,aki ismét megérdemli a bizalmad. Beszélj a barátaiddal, járj el velük, csinálj ol,an dolgokat, amiket szeretsz, és hidd el jobb lesz.
ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Gondolkodtam pszichológuson is de jelenleg anyagilag annyira nem engedhetem meg magamnak de rajta vagyok az ügyön. Tényleg kedvesek vagytok.
ápr. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!