Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jön el az az idő mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az az idő mikor az átlagos férfi is megtalálja a boldogságot?

Figyelt kérdés

Mikor egy


Átlagos arcú , 175 cm körüli

Picit apatestes kövérkés

Melós 250 - 300 ezres fizuval

Lakás - autó nélkül


Is megkaphatja a (nem kövér) normális nők figyelmét/szeretetét?


ápr. 28. 06:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

"kicsit anyustestű,... akár kövér nőkkel is"



"Picit slampos kövérkés"


Feministák fogjátok már fel, hogy az átlag nő nem tehén. Amikor járok az utcán még mindig a vékony/normál test alkatú nőket látni többet nem pedig a disznókat.

ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

11

Mert szerinted az átlag férfi "apatestes, kövérkés"? 😂

ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12


Igen az. Férfiaknál átlag igazából nincs 90 kg alatt. A nőknél meg a normal olyan 60 kg és ebből van a legtöbb. Szóval az átlag nő vékonyabb mint az átlag férfi.

ápr. 28. 10:41
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Egy átlagos arcú, 175 cm körüli picit apatestes kövérkés, melós 250 - 300 ezres fizuval, lakás - autó nélkül megtalálhatja a párját. Sok ilyen van.


De te nem. Sem most, sem máskor.

Indoklás: incel vagy.

ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14


(Indoklás: incel vagy.)


Maradj már ezzel! Mindenkinek ezt írod. Én se vagyok incel! 17 évesen dugtam először az osztálykiránduláson. Nem kert a lány pénzt. Azaz a saját értékeim elegek voltak hozzá.

ápr. 28. 10:50
 16/20 anonim ***** válasza:
24%
Már megint itt van az incelező okostojás...
ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%

"Maradj már ezzel! Mindenkinek ezt írod."

Nem mindenkinek, csak az inceleknek. Mert megérdemlitek.


"Én se vagyok incel! 17 évesen dugtam először az osztálykiránduláson. Nem kert a lány pénzt. Azaz a saját értékeim elegek voltak hozzá."

Francot nem vagy. Különben nem hisztincelkednél itt újra és újra.

ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

3

Nem muci! Nem én mit tudok adni? TE!!!! Te mit tudsz adni!!!? Nem nekem vannak társkeresési problemáim, hanem neked

ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Az átlag nő és férfi is túlsúlyos, ha úgy vesszük, kiből van a legtöbb.


Viszont ez nem jelenti azt, hogy disznó pasik átlagnak mondják magukat is, meg a modellcsajokat is, és akkor az a szintjük. Idióták vagytok.

ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Mikor jön el az az idő mikor az átlagos férfi is megtalálja a boldogságot?"

amikor az átlag is elkezd magára adni úgy külsőre, mint belsőre.

átlagos férfiként megkapod az átlagos nők figyelmét. viszont 30 felett elég siralmas szintet képvisel az átlag, testileg is, szellemileg is, férfiak nők egyaránt, de férfiak még inkább

nem mellesleg a nők figyelme nélkül is boldogabbnak éreznéd magad, ha kövérkés aputest helyett egy jól működő sportos testben léteznél.

ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!