Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők "sok férfi még átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők "sok férfi még átlag 600-800 ezret sem képes keresni" ismerkedési problémája mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin párkapcsolati kérdéseknél nagyon gyakran megemlítik ezt a problémát nők hogy még ennyi fizetést sem képesek férfiak összehozni.


Ezek szerint számos randin szembesülnek azzal a nők hogy ott van egy külsőre belsőre nagyon szimpatikus férfi és akkor kiderül hogy alig keres valami pénzt?


Ez a jelenség a férfiak egy elenyésző kisebbségét érinti vagy ez egy kifejezetten súlyos probléma és tendencia ami nagyon komolyan akadályozza a párkapcsolatok létrejöttét?



ápr. 28. 15:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Kérdés, vajon ők tényleg igazi nők, vagy csak rosszmájú incelek akik bizonyítani akarják a teóriájukat ezért megszémelyesítik őket bizonyíték gyanánt.
ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Volt ilyen randim, csak a "ménincsjogsidautódstb" változat. Azóta 500 fölött keresek, van autóm és minden más is. :) de nem ez határozta meg a randikat, nagy összességében.


F

ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
47%

"pedig itt gyakorin teljesen komolyan írja sok nő"


És te ennek a féltucat hülyének hiszel? Vedd a kabátod és ismerkedj valós nőkkel, ne netes trollokkal. Amúgyis legalább a fele ezeknek a "nőknek" egy incel hülyegyerek.

Amúgy gyanítom te is az vagy, csak a napi nőgyűlöleted adod ki, ahogy szoktad.

ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
30%
Én csak annyit írok hogy a munkahelyemen (de a régebbinél is) csak azoknak a férfiaknak volt kapcsolata/felesege akik jól kerestek és volt lakásuk meg autójuk. Volt mellette 100 “lúzer” akiknek meg nője még nem volt.
ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

# 14


a lúzerek mennyit kerestek?

ápr. 28. 16:27
 16/27 anonim ***** válasza:
27%

#15


450 alatt

ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
18%
aki 450 alatt keres az nem férfi
ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

# 7

# 8

# 9


na nézzétek befutottak akikről beszéltem:


a


# 14

# 16

# 17 -es hozzászólók.


Beszélgessetek egymással.Kíváncsi vagyok mit szóltok egymáshoz.

ápr. 28. 16:44
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
Én továbbra is tartom magam a 11-es hozzászólásomhoz ;)
ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

# 19


olyan jó hogy ezt írtad mert nekem pl. ez komolyan nem jutott eszembe. Hogy állítólag nők mondják ezeket de szemtől szemben meg viszonylag kevés férfi találkozik ilyen nőkkel. Szóval lehet benne valami.

ápr. 28. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!