Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is igaz?

Figyelt kérdés

Idézek egy hozzászólást. Annyit jegyzek meg, hogy szerintem igaz, de nem csak az egyik oldalról.


"Engem már nem érint a randizós nyavalya, de komolyan mondom, a pasiknál nagyobb goldigger nincs a földön! (Nem is netről találtam meg a vőlegényemet) Basszus, ahogy kiderül, hogy van saját lakásom, az összes cuccolna be az anyjától hozzám... Es máris nem zavarja a +5kg ami rajtam van. Ahogy kiderült, hogy mennyit keresek, rögtön egy csomó közös terve lett, ÚGY!!!!!!! hogy még nem is talalkoztunk!"


ápr. 29. 07:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem nemfüggő
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Igaz. Valamiért nagyon elcsúsztak a fogalmak és a két nem megítélése. Aranyásó lesz a nő, akit meghívsz egy kávéra, és akkor is, ha fele-fele álltok minden számlát (kapcsolatban). Elképesztő néha olvasni ezeket.
ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van ilyen is, de azért a fordított felállás még mindig gyakoribb.
ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!