Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nőre van lehetősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre van lehetősége egy 35 éves férfinek?

Figyelt kérdés

Hátrányai :

- melós 300 körüli nettó

- nincs lakása , autója , jogsija

- nincsnek nyelvvizsgái -

- szakmunkás és érettségije van

- kövér

- 179 cm

- nem akar semmin változtatni


Előnyei :


- állatvédelem

- egy légynek se tud ártani

- konfliktuskerülő

- viszonylag jóképű (főleg túlsúly nélkül )

- különleges gondolkozasú

- sok dolog érdekli ( pl zene , filmek , természet , történelem )


ápr. 29. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
72%
Magad is tudod a választ. kb. 30-40 közötti nő, igen nagy eséllyel, hogy ő is túlsúlyos.
ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
68%
9, akkor ott a megoldás.
ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 A kérdező kommentje:

10


Nem vagyok incel. 😦😒

ápr. 29. 14:59
 14/89 anonim ***** válasza:
60%

"Nem vagyok incel. 😦😒"

De az vagy. Csak ők írnak ki hisztincelkedős kérdéseket. Ráadásul a kérdésben is kiírtad, hogy számos negatívumod ellenére nem akarsz változtatni semmin, tehát a szokásos incel-viseljedést hozod.

ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 A kérdező kommentje:

14


Szóval egy évek óta lelkileg magányos személy az hisztizik? Empatia nulla benned. És nem lehet incel mert ha nem is sok nővel (3) volt dolgom és nem fizetős szolgáltatást vettem igénybe. Vagy ha több évig nem jut valakinek szex akkor a korábbiak érvényüket vesztik és incelnek számít majd az ember?

ápr. 29. 15:09
 16/89 anonim ***** válasza:
67%

"nem jut valakinek szex "


AKi ezt leírja, az ne csodálkozzon, hogy minden nő menekül előle.

ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 A kérdező kommentje:

16


Nem menekülnek mert nem is kezdeményezek senkinél. Önbizalom hiány alakult ki a testalkatom miatt. Meg valamiért az izgat fel ha a nő kezdeményez és határozott.

ápr. 29. 15:16
 18/89 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, te nem tudod, hogy ez az oldal a gyakori, ahol mindenki tökéletes, kivéve a kérdezőt?!
ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
58%

#15: "lelkileg magányos személy"


Bruhahahaha...

Jól sejtem, ez az a fajta lelki magány, amelynek orvoslásától a másik fél teherbe eshet, ha nem vigyáz, ugye?

ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 A kérdező kommentje:

18


Tudom. Mindig a kérdezőben keresik a hiba okát. Teljesen normális embereket is elmondanak minden féregnek. Segítség vagy jóindulat helyett csak lejjebb akarjak rúgni.

ápr. 29. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!