Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külsővel/anyagiakkal/tá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsővel/anyagiakkal/társadalmi státusszal kell rendelkeznem hogy egy ilyesmi csajnál jó legyek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, tudom, mindenki szerint teljesen átlagos, tucatlány, szerintem nem.


28F


ápr. 30. 20:19
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
22:28 Nagyon igaz!
ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Mert ahogy írtam mindenkinek más a top….utána leírtam a saját véleményem. Ebben mi is a probléma?
ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy eléggé torzított a véleményed. Írtál mindenféle dörgedelmet kb. Minden alap nélkül. Ez volt a problémám.
ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Ember….ez a véleményem, meg ne sértődj mert valaki nem a te véleményedet osztja🤣🤣🤣🤣

Huu és mi van ha te látod rosszul a csajszit??! Nem…senki nem látja rosszul mert mindenkinek más a full a top, a jó nő, a jó faszi, más mindenkinek a szép! Nekem ő nem ennyi!

ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%
Nekem teljesen mindegy a véleményed, arra reagáltam, hogy kb. Tucatnőnek hívtad, pedig a férfiak jelentős részének elérhetetlen egy Hozzá hasonló hölgy.
ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Hát a tucatcsajszik általában elérhetetlenek igen😅
ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
22:44 Kicsit oximoron amit írtál, de ez a gyakorikérdések...:D
ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
A viselkedésükért, nem a kinézetűk miatt….
ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Okés. Az átlagos és a szép nők tényleg elérhetetlenek, csak nem értettem elsőre amit írtál. :D
ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Nemgáz:D
ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!