Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzékelem azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzékelem azt hogy mennyire igazságtalan a nők eosztása a férfiak között?

Figyelt kérdés

Én is több barátom bizony küzdünk a nőkért nemhogy csinos de még duci nem olyan vonzó nő sem jön össze pedig próbálkozunk mindenhol fent vagyunk társkeresőn, tinderen, volt hogy buliba próbálkoztunk, volt hogy odamentem beszélgetni egy lánnyal egy ligetbe de egyszerűen hat éve egyedül vagyok....


Két elég vonzó csinos kolléganővel ülök egy irodába az egyik 27 éves a másik 24 ,tényleg ezek a nagyon szép nők, utcán mikor velük megyek akkor látom hogy szinte minden férfi megnézi utána néz, ezek a nők is bizony kínlódnak a táskeresés terén, úgyhogy a férfi ghostingól, kiderül hogy felesége van vagy barátnője, vagy csak egyszerűen két hónap után azt mondja neki hogy bocsi de inkább hagyjuk mert nem akar folytatást, gondolom ezek a férfiak nagyon sok nőnél lehet kelendőek, azért engedhetik meg maguknak azt a luxust hogy egy hónap után egy fullos csajt visszautasítson ezt valahogy nagyon nem értem...?

Én öt éve szinte semmilyen nőt nem kapok ezek a férfiak meg csak úgy fullos nőket utasítanak vissza, számomra hihetetlen igazságtalan lehet akkor így az elosztás


máj. 1. 10:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Tudod nem minden az hogy valaki “fullos”, ha mellette unalmas. Normális, értelmes ember megválogatja kivel jön össze, nem elég hogy “fullos”.


Kezd azzal, hogy kitörlöd azokat a szavakat, hogy nők elosztása, meg nő kapása és már lehet több sikered lesz.

máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sok nő dönt az egyedüllét mellett, a fent említett férfiak miatt. Sokan félnek a csalódástól vagy egyszerűen nem akarnak házi cselédek lenni. Sok férfi egyszerűen nem akar elköteleződni vagy egyszerűen csak felnőni, nagyon sok a játszmázás, kihasználás. Manapság rengeteg oka lehet, hogy fullos nők (is) egyedül vannak inkább.

Amúgy, sokszor a magukat rendes pasinak mondók a legrosszabbak.

máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2. A kérdés nem erről volt szó ugyanis például ezek a nők nagyon nem akarnak egyedül maradni nem véletlenül jönnek össze férfiakkal csak ezek a férfiak utasítják vissza őket
máj. 1. 10:53
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Változtass a külsődön , meg fejleszd magas. Csinos nőnél csak akkor lesz sikered ha te is jól nézel ki és sikeres vagy .
máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
24%
Meséltek részletesebben a Kolléganőid azokról a férfiakról? Hogy néztek ki, mekkora vagyonuk volt stb. ? Ha igen, akkor fel tudsz fejlődni olyan szintre?
máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%
Valóban az, ez nem vita tárgya. Bár szerintem a fő probléma maga a párkapcsolat! Az, hogy van!
máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%

"Két elég vonzó csinos kolléganővel ülök egy irodába az egyik 27 éves a másik 24"


Nem csak ülni kellene velük egy irodában, hanem beszélgetni is, főleg ha nincs kapcsolatuk.

máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
11:23 Házi nyúlra nem szabad menni véleményem szerint, mert ha kikosaraz akkor az nagyon kellemetlen a vázolt esetben...
máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj h a legtobb pasi fel akarja szedni a not szexre...


Nem igy kell ismerkedni. A legtobb no nem ugy akar ismerkedni h azt etezze h a pasi eppen skalazza a tulajdonsagait. A pasik keptelenek hatra tolni azt h o most ismerkedni AKAR! Sokkal nagyobb a sikere annak aki nem akarabol ismerkedik hanem csak ugy megtorteneik. Ha a no nem azt erzi h mindenaron fel akarjak szedni. Hanem mint embert veszik szamitasba nem pedig mint ketlabon jaro punci.


Siman lehet a melohelyen is de nem nyomulni kell. Legyen kedves udvarisa erdekodo. Neha egy gesztus egy bok. Beszelgessetek szabadon mintha egy haver lenne. De nem kell tobb. Ha erdekes neha vicces de komoly is tudsz lenni. Ha latja h van celod (nem az h felszedd) van elezed akkor felfigyelhet rad.


Ez a mindenaron ismerkedni akarok a legrosszabb. Annak soha semmi nem lesz jo mert o akaratbol akarja nem erzesbol es spontan.

máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
11:35 A leírt esetben, hogy tudja elkerülni Kérdező a barátzónát, illetve azt, hogy lelki szemetesként kezeljék, miközben a Kolléganők továbbra is a kérdésben említett vonzó férfiak után futnak?
máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!