Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön kívül tippek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön kívül tippek ismerkedésre?

Figyelt kérdés

30 éves nőként nem tudom, hol találhatnék magamnak párt. Sajnos nem olyan a munkám, hogy azon keresztül lehetőségem lenne ismerkedni, utcán sem jönnek oda hozzám, edzésen sem.

Nyilván próbáltam ezeket az appokat, de sosem találtam hozzám valót, pedig sok emberrel találkoztam, meg rájöttem, hogy szerintem az is baj, hogy nekem hiányzik a személyes ismerkedés "romantikája". Az eddigi párjaim a való életben alakultak, őket sem tudom, hogy, valahogy a véletlen folytán, de idővel erre az esély egyre kevesebb, mindenkinek családja, párja van (és amúgy ez így van jól).

Nagyon magányosnak érzem magam. Tudnátok pár tippet mondani, hol próbálhatnám meg az ismerkedést, ahol van is arra esély, hogy bárki megszólít, és alakul valami? Konkrétan olyan hely tippeket várnék, amik hatékonyak ismerkedés szempontból, nem az van, hogy eltöltök egy csomó időt, elköltök egy csomó pénzt, ráadásul szerencsétlennek érzem magam egyedül, és nem történik semmi. (Mint pl. koncerteken)

Nagyobb városban élek, de nem Budapesten, ha ez számít.


máj. 3. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Akár itt, ha nyitott vagy rá!

30F

máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Előny ha van egy kisebb- nagyobb baráti társaságod és előbb utóbb úgyis ismersz meg újabb és újabb embereket. Egyébként kiülős helyek, bárok esetleg ahol meg is mernek szólítani. Valamint légy nyitott a tapasztalatom alapján észre kell venni kinek keltetted fel az érdeklődését és kis jelzést kell nekik adni, mert különben sokan nem mernek csak úgy leszólítani. Illetve szerintem finoman nyugodtan kezdeményezhet ugyanúgy a nő is, hisz próba szerencse. Egyébként kitartást, mindig akkor jön mikor nem számítasz rá, próbáld jól érezni magad és akaratlanul is bevonzod.
máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nem zárkózom el az itteni ismerkedéstől sem, ha nem laksz a világ végén, és nincs ezernyi red flag, bár kicsit aggódom, hogy itt sem lesz romantika, de próbálom nem előre elítélni a dolgokat.


2. válaszoló: köszönöm a tippeket! Sajnos nagy baráti köröm nincs, így a pár barátnőmön keresztül nem ismetek meg újabb embereket, max. az ő aktuális párjaikat, ami azért tabu. :)

Kiülős helyre nem nagyon gáz egyedül menni? Kávézó esetleg jó lehet?

máj. 3. 22:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy igényes szórakozóhelyre/buliba menj. Egy kávézóban senki sem fog merni megszólítani. Egy igényes pubban esetleg. De inkább egy normális, nem lepukkant szórakozóhelyet ajánlok.
máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

egyedül fesztiválokra szórakozóhelyekre nem szoktak járni....


kávézó..üzletek hétköznapi helyek....filmekben biztos odamennek mert ott sok a véletlen...


egyedül nehéz lesz...de ha sikerült szólj, hogy hol :)

máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2es vagyok

Nem gáz, főleg szerintem nagyon vagány, akár férfi akar nő az illető ha mer egyedül is menni mindenféle. Meg így talán jobban le is mernek szólítani, hogy látják nincs társaságod. Kávézóban talán kicsit kisebb az esélye, bár hozza teszem, barátnőm csinos lány, tőle volt már, hogy elkérték a számát.

máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5-ös: szólok mindenképp, ha megvan a bölcsek köve. :D

6-os: köszi a biztatást, kipróbálom párszor a kávézót, hátha. Kávézni amúgy is szeretek.


4-es: Szórakozóhely téren discók vannak még egyáltalán? Vagy milyen jellegűekre gondolsz, ami igényes lehet? Bocsi, ha úgy tünök, mint aki kő alatt él.

máj. 3. 22:44
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Koncerteken pedig lehetne ismerkedni. Engem az zavar, hogy nagyon kevesen merik felvállalni szingliségüket, párnélküliségüket, főleg a nők körében. Főleg társasággal mennek bulizni és eleve nincs is ráírva senkire sem, hogy párkereső, vagy nem. Nagyon hülyén jön ki az, amikor hozzácsapódok egy ilyen hölgy galerihez és azt sem tudom, hogy kinek mi a párkapcsolati státusza. Engem feszélyeznek az ilyen szituk. Ha valaki jól láthatóan egyedül van egy buliban, sokkal bátrabban csatlakozom hozzá. Ugyan ez van, az élet egyéb szituációiban is. Egy bárban is ha hárman együtt vihorásznak, most hogy mazsolázzam ki közülük azt, aki nekem bejön.

- Bocsi, nekem csak a középső csajszi jön be, úgyhogy a többieknek tipli?!

Én sem vonszolom mindenhová magammal a haveri körömet, kb ezt várom el, egy hozzám hasonlóan ismerkedni vágyó nő esetében is.

máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. válaszoló: ebben lehet valami, könnyen lehet, hogy eddig csak nem volt szerencsém az ilyen helyekkel.
máj. 3. 23:19
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Szórakozóhelyen inkább kalandokat lehet könnyen szert tenni, persze néha azért van kivétel. Inkább egy igényesebb beülős hely. Keresni kell az olyan helyeket, ahova jól szituált fiatalok járnak.
máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!