Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként hány éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hány éves korban engednétek el azt hogy valaha komoly kapcsolatom legyen akivel összeházasodunk és családot alapítunk?

Figyelt kérdés

máj. 7. 09:27
A kérdező szavazást indított:
25-30 között
30-35 között
35-40 között
40-45 között
45-50 között
50-ig
19 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
83%
Nem engedtem el. Nagy szerencsével találtam egy olyan lányt, akivel ezt mind el tudjuk képzelni és ebbe az irányba haladunk.
máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
87%
Nem engedném el soha.
máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
38%

Minnél korábban elengeded, annál könnyebb lesz az életed

Minnél később, annál gyötrelmesebb lesz az élet, teljesen feleslegesen

Nem most jöttél le te sem a falvédőről, hogy ne lásd az esélyeidet. Ha eddig nem jött össze, ezután sem fog

máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
3-as sajnos én is így látom de még reménykedek, a koromat nem írom le mert a GYK szerint már a temetőben lenne a helyem ilyen idősen.
máj. 7. 09:31
 5/70 anonim ***** válasza:
37%

34-35 évesen fogadtam el hogy ez a hajó nekem elment! Most 38 éves vagyok és helyzet ugyanaz maradt. Kisgyerekes 35-40 körüli nőre lehetne lehetőségem!


De!


Más férfi gyerekével én nem akarok foglakozni. Plusz a kisgyerekes 35 feletti anyukák nagyresze már nem foglakozik a sporttal. A legtöbb kövér. És azok a nők nem izgatnak semmenyire szexuálisan. Így azt hiszem orokkre egyedül maradok.

máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

5-ös kb. engem írtál le. Én is 38 vagyok ( pár hét múlva ), és én is azt látom hogy kb. 35-45 közötti gyerekes, kövér, buta vagy komolyan sérült nőre lenne csak lehetőségem.

Én sajnos még mindig titkon reménykedek de már iszonyatosan halványan csak. 34-35 évesen kellett volna nekem is elengedni mint te magad tetted.


Saját család elúszott, de anélkül viszont nem látom értelmét, aki alapból nem akar családot az amúgy sem az én világom gondolkodásban.

máj. 7. 09:43
 7/70 anonim ***** válasza:
38%
Valamelyik válaszoló jó írta! Minèl később fogadod el annàl tovább lesz rossz. Én elfogadtam 3-4 éve és azóta már nem idegeskedek rajta . Nekem ez jutott és kész. Én már arra mérges voltam hogy tiniként egy szexben se volt részem. Más sracok már 14 éves kortól szexelgettek. Megtapasztaltàk milyen a szép fiatal lány társasága. Nekem ez total kimaradt. 27 évesen szexeltem először. A gyerekkori hiányérzet sose múlt el. És most már meg csak dagi nőkkel lehetne dolgom. Az meg nem kell. 5 ös voltam.
máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
Nehéz elfogadni mert biológiailag még ugyebár lehetne társ is meg család is. Fejben, lélekben, tapasztalatban és elkeseredettségből fakadva viszont nem, ez már egy elment hajó sajnos, de sajnos a "remény hal meg utoljára" és az van hogy "amíg élek remélek". Persze egyre kevesebb elánnal.
máj. 7. 09:59
 9/70 anonim ***** válasza:
79%
"én is azt látom hogy kb. 35-45 közötti gyerekes, kövér, buta vagy komolyan sérült nőre lenne csak lehetőségem" - Te nem vagy kövér, buta, komolyan sérült? Vagy valami mágikus külső ok miatt nem jött össze eddig semmi?
máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
59%
Én utolsó gyerek voltam a családban. Apu már 40 ! Éves volt mikor születtem. Nagyon erős (fejben és fizikailag is) ember volt de sose akart már velem időt tölteni. A horgászat szenvedélyén kívüli. Ahogy öregedett 55 körül nem akart volna 1x se kimenni velem focizni egy közeli parkba se. Nem volt már erre energiája. Gondolj bele ha 40 évesen lesz gyereked ! Neked lesz energiád a gyerekeddel foglalkozni? Bejársz majd az iskolába értekezletekre ? Mikor 18 éves lesz te már majdnem 60 leszel. Belegondolsz ebbe? Hogy bántani fogjàk hogy a nagyapja ment a ballagásra mert túl idősnek látszol majd a 40 es apukák mellett?
máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!