Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves full átlagos fiú vagyok, nem olyan rég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, és teljesen el vagyok veszve, hogy hogyan találhatnék újra párt magam mellé.


Tudom-tudom, fiatal vagyok, most kéne kiélnem magam, de sosem voltam híve ennek a felfogásnak.


Baráti társaságomban nincsenek lányok, aki van az se szingli, nem járok mostanában bulizni, ha mégis akkor ott sem találok senkit.


2 műszakban dolgozok, hétvégente barátaimmal vagyok, vagy autót szerelek.


Társkereső alkalmazások nem működnek, ha el is jutok beszélgetésig, az 1-2 nap után elhal, ellaposodik.


Munkahelyemen nincs senki aki bejönne, vagy akinek én bejövök az nekem nem jön be.


Úgy érzem kifogytam a lehetőségekből. Hogyan/merre tovább?


máj. 9. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Hat valóban kifogytak így, hogy minden lehetőséget elvetsz.

Több éves kapcsolat után ne akarj egyből másikat, mert csak az új barátnőt szivatnad azzal, hogy meg nem tetted túl magad az előzőn.

máj. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Az előzőt hogyan találtad?
máj. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Mivel full átlagos fiú vagy, nehéz lesz újat találni. Próbálj utcán leszólítani vagy esetleg fesztiválon.
máj. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Tegyél bele azért valamit azokba a netes beszélgetésekbe. Amúgy ha komoly a felfogásod, ajánlom az ehhez hasonló csoportokat. Vannak ifi táborok is, ahova még beférsz. H V I M pl.
máj. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele mindent mert a következő 19 éved egy pillanat alatt el fog telni.
máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez nekem kicsit társfüggőségnek hangzik. Nem kell feltétlen kapcsolatból kapcsolatba rohanni és erőltetni. Érezd jól magad, programozz, szerezz barátokat és így magától fog menni
máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Ha átlagos vagy, örülj neki hogy tini korodban megadatott egy barátnő, átélhetted ezt az érzést. Sokaknak (sőt talán már a legtöbbeknek) totál kimarad a legfontosabb fiatal kori szerelem, barátnő, kapcsolat.

Majd talán 30+ évesen, kellő egzisztenciával lesz egy elvált, (több)gyerekes nő, aki majd élősködik rajtad.

Nagyjából ezek a kilátások átlag pasiként.

Ha pedig inkább átlag alatti vagy a valóságban, akkor adj hálát az égnek, hogy egyáltalán megadatott a lehetőség egy párkapcsolatra életed folyamán.

Én is így vagyok ezzel, örülök, hogy legalább egyszer átélhettem milyen az ha az embert szeretik, milyen párkapcoslatban lenni (még ha rövid ideig is tartott) és legalább nem szüzen halok majd meg.

máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szedd össze magad egy hosszú kapcsolat után rendbe kell tenni a dolgokat, dolgozni magadon, hogy jobb legyél, igy egy másik kapcsolatban megint ugyanabba a hibába eshetsz bele, egy kis önismeret legyél jobban és nem kell semmit tenned azért, hogy legyen
máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1: Nem vetem el a lehetőségeket. És úgy érzem készen állok újra, túl vagyok rajta egy ideje.


2: Az előzőt még iskolában szólítottam le, 1-el alattam járt.


4: Az a baj, hogy én beleteszek mindent, sőt azt érzem, hogy nekem kell erőltetnem a beszélgetést, hogy legyen bármi.

máj. 9. 12:59
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerűen most nincs a közeledben senki, akivel egy húron tudnál pendülni. Esetleg új közeget kéne keresned, kimozdítani magadat a komfortzónából.

Az online társkeresőt megtartanám a helyedben, ki tudja, mikor jön össze onnan valaki.

Én is kb 1 éve vagyok olyan szituban, hogy egyszerűen nincs körülöttem fiú, aki meg tetszene, olyan végképp nincs. Elég nehéz így:/

máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!