Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs normális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs normális férfi mintája, az a párkapcsolatokban is sikertelen marad?

Figyelt kérdés
Rólam van szó, 23 éves srác vagyok. Van apám, de férfi mintának finoman szólva is alkalmatlan. Elhízott nárcisztikus, adhds, időnként agresszív masszív alkoholista, normális nő sosem maradt meg mellette. Anyam szintén nárci.
máj. 11. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Fiatal férfi vagy, lassan lehetnének a környezetedben más követendő férfi minták is. Barátok, tanárok, szomszéd, mittudom én bárki aki jó példát mutat neked. Nem kell, hogy sikertelen maradj. Amúgy meg nagyon sokat kell gyakorolni a párkapcsolatban levést, sok elbukással esetleg. Nem kell, hogy rögtön menjen, ha mondjuk nem is láttál normális szeretetteljes mintát, érthető, ha nem fog... Vannak pszichológusok, el lehet menni egyhez, ha nagynak érzed az elmaradásodat az egészséges családban szocializálódott emberekhez képest.. amúgy meg ez egy hosszútávú folyamat, de lehet fejlődni.
máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan már, nekünk apánk sem volt, mert az alkoholizmusa miatt elváltak apánkkal még akkor, mikor gyerekek voltunk.


Nekem is normális férjem van, meg a bátyámnak is normális felesége.

máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Tök jó, hogy egyik eddigi válaszoló sem tud szöveget értelmezni.


A kérdésre válaszolva igen és egyben nem is.

Az biztos, hogy sokkal nehezebb dolgunk van. Mert zsigeri szinten rögzülnének olyan attitűdök amiket NEM lehet megtanulni, csinálni igen, csak azt te is érzed mű.

Sose lesz meg magadtól az az alfa kisugárzás amitől felfigyelnek rád a csajok. Ez nem zárja ki, hogy nem lesz bnőd csak qurva nehéz eladni így magad. Voltam ebben a cipőben és az évek sem hozzák meg azt ami nincs 30+

Ettől lehet meg lesz is csak nehezebben mint másnak.

máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet lesz egy nárvi csajod.
máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írástudatlanok és bolondok ezen az oldalon. Fuh de felbax tiltsák már be aahhhhhhhhh
máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nárvi csaj
máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az írástudatlanság ott kezdődik ha vki egy elütést vagy mobilírást gyorsírást se tud megkülönböztetni a helyesírástól.
máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bolondok fax oldal
máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Apám egy fax mégis világ életemben volt csajom, több is egyszerre... aki a szomszédnő után csak ácsingózott én meg is dugtam. Agy kérdése az egész!


Apád max annyira hat rád hogy mivé taníttat! Ha esetleg semmire, még akkoris lehet belőled valaki, max nem leszel NER lovag! A csajozásra ez nincs döntő hatással!

A csajok ezres swiftben is megnéztek. És többet döngettem meg benne mint a mostani vadiúj autómban!

máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!