Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év körüli egyedülállók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év körüli egyedülállók, irigyek vagyoktok azokra a tinikre akik kapcsolatban vannak?

Figyelt kérdés
Irigy vagy azokra akik majdnem 10 évvel fiatalabbak és van párkapcsolatuk?
máj. 11. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
25 évesen bulizok, szórakozok nem azon búslakodok, hogy párkapcsolat kéne.
máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

30 fölött is örülök hogy szabad vagyok. Most is megyek bulizni. Lehet fintorogni.

36f

máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,azt csinálok amit akarok
máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Én az voltam. Most is, rájuk is. Leszarom, hogy nem illik vagy gáz annak lenni, akkor is piszok frusztráló, hogy nekik alakulnak a dolgaik, meg a 3 gyerekes 40-es anyukának is, meg kb. mindenkinek körülöttem, kivéve természetesen engem. Jókat és sokat szexelnek, feldobottak, kisimultak stb., engem meg felemészt a keserűség és a feszültség.
máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Irigy nem vagyok, igazából tudom hogy mi megy köztük, nem lennék most tini, de ha az is lennék biztos nem lenne kapcsolatom.

Így idősebb korban is kockázatos lehet, attól függ mennyire akarod feszegetni a lelki és idegi állapotodat :)

máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
30 vagyok, és egyáltalán nem érzek irigységet emiatt. A saját életemmel foglalkozom. :)
máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne benne irigyelni való?
máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
34%
Nem gyenge szinten vagyok irigy rájuk. 22 éves vagyok, nem 25. Sajnos nem vicceltek, amikor azt mondták, hogy rajtam múlik, hogy lesz-e valakim....pedig én tényleg azt hittem, hogy csak viccelnek....
máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

28 éves egyedülálló szülő vagyok, nem vagyok irigy, nem lennék most tini.

Inkább a családos emberekre szoktam néha irigykedni, ahol úton van a kistesó. Az én exférjem egyik napról a másikra kidobott minket.

máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

31 vagyok, de csak pár napja egyedülálló

A szerencsésebbekre irigy vagyok, a szerencsétlenebbekre nem, miért lennék irigy a hozzám hasonlókra?

A fiatalok többsége nincs jobb helyzetben csajok terén mint én, ez biztos

máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!