Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet nem nagyon rágörcsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nem nagyon rágörcsölni a párkeresésre?

Figyelt kérdés

Online ismerkedek, és nagyon stresszelek, hogy ha valaki meg is tetszik online, élőben nem lesz meg a kémia.

Előfordult már ilyen, és akkor nagyon nagyot csalódtam. (Más volt a srác kinézete, hangja, mint ahogy elképzeltem.) (Amúgy évfolyamtársak voltunk, csak amikor először beszéltünk, akkor maszkban volt.) Szóval van rá módszer, hogy hogyan próbáljam távol tartani magamtól kicsit a dolgot érzelmileg?


19/l



máj. 11. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorolni kell, mint mindent... a csalódások kezelése is jobban fog menni, lesz tapasztalatod, hogy milyen "dumák" esetén mire számíthatsz, mi a mellébeszélés.


Ha más volt valakinek a hangja, kinézete, abból te nem vonod le a tanulságot, hogy találkozás előtt telefonáljatok, ejtsetek meg videochatet? Eléggé evidens, hogy ez segít. Ha meg valaki maszkban van első tali előtt, könyörgöm, az legyen már red flag :D

máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
88%
Szimplàn az életeddel kell fogalkozni.
máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 16 évesek voltunk, gimiben, covid idején, azért voltunk maszkban:D

de, egyébként most már nem fogom ezt a hibát elkövetni. De ez nem tudomm, mennyire segít a beleélés dolgon

máj. 11. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Online sok dolog nem derül ki, szóval ahhoz nagyon nagy szerencse kell, hogy mindenben megfeleljetek egymásnak.


"Van rá módszer, hogy hogyan próbáljam távol tartani magamtól kicsit a dolgot érzelmileg?"


Aki izgulósabb, az szerintem a sokadik ilyennél is izgul. De egy idő után könnyebben veszed majd ezeket a dolgokat, mert kicsit "lefáradsz", és lesz egy reális képed arról, hogy mit kell figyelni online, és a valóságban az milyen.


Én azt mondanám, hogy élőben kellene inkább ismerkedned, tehát egyetemen, munkahelyen, stb, ahol eleve látjátok egymást, beszélgetni tudtok, és fokozatos tudjátok megkedvelni egymást. Az szerintem neked is kevésbé stresszes, és jobban önmagatok tudtok lenni a semleges helyzetekben, mint egy direkt randinál, ahol nem tudsz róla semmit, végigizgulod, stb.

máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Online azt tudod eldönteni, hogy kit ismernél meg és kivel találkoznál.


Az, hogy találkozáskor és utána mi lesz az a következő lépés.


Tudod te, hány és hány randin túlvan valaki míg talál egy megfelelőt?


Egyik évben 15 lánnyal mentem randira társkeresőről, fele nekem nem jött be a felének pedig én. És a 16. lett az akivel hosszabb lett a kapcsolat.


Ez ilyen ezt minden társkeresőbe bele kell kalkulálni.


És ha nem jó, akkor nem érdemes tovább húzni.

máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!